Wieść rozniosła się przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Gwiazdor Polsatu zaskoczył tym wszystkich

Wieść rozniosła się przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Gwiazdor Polsatu zaskoczył tym wszystkich

Aleks Mackiewicz na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Aleks Mackiewicz na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
16.03.2024 16:10

Pomiędzy kolejnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami" nagle padła sensacyjna wiadomość. Sprawcą zamieszania był Aleks Mackiewicz, jedna z gwiazd Polsatu. Czym takim się podzielił i wywołał ogólne poruszenie wśród widzów?

Taniec z Gwiazdami po raz kolejny zawitał na antenę Polsatu i znowu skupia co niedzielę widzów przed telewizorami. Po dwóch odcinkach znamy już pierwszą parę, która odpadła: to Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh. Więcej szczęścia miał Aleks Mackiewicz, który wytańczył sobie wspólnie z parkietową partnerką, Izabelą Skierską, awans do kolejnego odcinka z 34 punktami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleks Mackiewicz w nowej edycji "Tańcu z Gwiazdami"

Szeroką rozpoznawalność aktorowi udało się zdobyć dzięki udziałowi w serialu Gliniarze. Mackiewicz wciela się w nim w rolę Adama Bogusza. Poza tym miał okazję pojawić się w kilku dużych polskich produkcjach, m.in. PolityceGierku.

Gwiazdor zaskoczył swoich fanów niedawnym wyznaniem. Okazuje się bowiem, że już wkrótce w jego życiu dokona się wielka zmiana.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" planuje ślub

Już za kilka miesięcy bowiem Mackiewicz stanie na ślubnym kobiercu. Razem ze swoją długoletnią partnerką, Magdaleną Zych, chcą powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jak przyznał w rozmowie ze Złotą Sceną:

W czerwcu biorę ślub z moją partnerką, Magdą i dzięki programowi będę miał darmowy kurs tańca. Ogarniemy pierwszy pokazowy występ na weselu. Mieliśmy się pobrać we wrześniu zeszłego roku, ale ze względów logistycznych przenieśliśmy to na inny termin. Magda ogarnęła już piękną salę w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania pod Warszawą.

Zapowiada się kolejne wspaniała ceremonia ślubna w świecie polskich gwiazd!

Aleks Mackiewicz podzielił się nowiną (fot. KAPiF)
Aleks Mackiewicz podzielił się nowiną (fot. KAPiF)© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także