Wspaniałe wieści z "Rolnik szuka żony". Anna i Jakub są zaręczeni

Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

26.12.2023 08:13, aktual.: 26.12.2023 08:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik szuka żony". W obsadzie 10. edycji programu wielkie poruszenie. Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski ogłosili wspaniałą nowinę. Jak się okazało, są już zaręczeni. Para podzieliła się także z widzami tym, że spodziewa się dziecka.

Okres świąteczny to dla fanów Rolnik szuka żony istny czas urodzaju. Z uwagi na wyjątkowy charakter końcówki grudnia, wiele par decyduje się na poczynienie ważnych kroków. Zapowiedź wejścia na kolejny etap wspólnego życia wyszła już od Klaudii i Walentyna, między którymi nieźle zaiskrzyło. Jak się jednak okazuje, kolejni ulubieńcy publiczności z planu obecnej, 10. edycji są zaręczeni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazdy zdradziły nam swoje świąteczne plany

Anna i Jakub z "Rolnika" zaręczeni

Od jakiegoś czasu pomiędzy Anną Derbiszewską a Jakubem Manikowskim kwitło gorące uczucie. Jak wyznała w jednej z niedawnych rozmów 35-latka, cierpliwie czekała na to, aż w końcu wybranek poprosi ją o rękę.

Myślę, że zaręczyny niebawem nastąpią. To wszystko zależy od Kuby, bo ja mu powiedziałam, że chcę być zaskoczona, więc to musi być jego gest i pomysł. Jestem taka trochę staroświecka pod tym kątem, ale przecież nie będę naciskać - przekazała "Plejadzie".

Na decyzję nie musiała długo czekać. Już w wigilię pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym podarowanym jej przez Manikowskiego. Romantyczne fotki spotkały się z ogromnym entuzjazmem fanów, którzy natychmiast zaczęli rozpisywać się w komentarzach na temat miłości Ani i Kuby.

Sama Derbiszewska nie kryje lekkiego szoku. Oprócz wymownego cytatu Małgorzaty Musierowicz zdobyła się na krótkie wyznanie.

A wszystko zaczęło się od jednego listu - napisała.

Para czeka już na dziecko

To jednak nie koniec wesołych wiadomości. Owocem miłości pary będzie dziecko, którego zbliżającego się przyjście na świat Ania i Jakub ogłosili podczas świątecznego odcinka programu.

Manikowski nie krył ogromnej radości i zdradził już nawet płeć swojego potomka.

Wystarczy niespodzianek już to jest dobra niespodzianka, że będę miał kolejnego syna - powiedział.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

  • Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
  • Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
  • Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
  • Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)
[1/4] Anna Derbiszewska, Jakub Manikowski (Instagram)Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Zobacz także