Wyobrażacie go sobie z włosami? Dominik Abus właśnie pokazał zdjęcie

Wyobrażacie go sobie z włosami? Dominik Abus właśnie pokazał zdjęcie

Jak kiedyś wyglądał Dominik Abus?
Jak kiedyś wyglądał Dominik Abus?
Źródło zdjęć: © Instagram
01.05.2024 07:07, aktualizacja: 01.05.2024 13:56

Dominik Abus, uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", znany jest z łysiny. Mało osób wie, jak gwiazdor wyglądał z włosami. Dość nieoczekiwanie Dominik przypomniał swoje stare zdjęcie sprzed lat.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to absolutny hit stacji TTV, mogący chyba konkurować jedynie z nieemitowanymi już "Królowymi życia". Przez reality show przewinęła się cała plejada uczestników, z których wielu na stałe zagościło w branży rozrywkowej, w tym np. Sylwia Bomba oraz rodzina Kotońskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominik Abus i jego kariera w mediach. Kim jest?

Mówiąc o "Gogglebox", nie sposób nie wspomnieć o duecie tworzonym przez Dominika Abusa oraz Krzysztofa Radzikowskiego. Ten pierwszy jest przedsiębiorcą z branży budowlanej. Drugi – kulturystą i zawodnikiem formuły MMA.

Dominik tak naprawdę ma na nazwisko Abou-Khadra, jednak używa jego skróconej formy. Nazwisko to zawdzięcza tacie, który był Libańczykiem. Niestety, z uwagi na swoje pochodzenie, Dominik miał w szkole problemy z rówieśnikami. "W podstawówce jak byłem młody, to byłem szykanowany. Miałem przerąbane ze względu na to, że miałem ojca Araba. Ludzie nie mogli tego zrozumieć. Non stop byłem wyzywany" – wyjawił, goszcząc w programie "Back to school. Prawdziwy egzamin".

Jak Dominik Abus wyglądał z włosami?

Cechami charakterystycznymi Abusa są niewątpliwie łysa głowa i potężna muskulatura. Niewiele osób wie, jak gwiazdor TTV wyglądał z włosami. Dominik pozwolił sobie na publiczne wspominki, zamieszczając w sieci archiwalne zdjęcie.

Kilka włosów temu. 1999 – podpisał żartobliwie kadr.
Dominik Abus na zdjęciu z lat 90.
Dominik Abus na zdjęciu z lat 90.© InstaStories

To niejedyne takie zdjęcie, jakie dotychczas udostępnił Abus. Kilka miesięcy temu pochwalił się starą kliszą z dowodu lub jakiejś legitymacji.

Jak kiedyś wyglądał Dominik Abus?
Jak kiedyś wyglądał Dominik Abus?© InstaStories
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także