Zarzucono jej straszne rzeczy. Ci celebryci wciąż bronią Dagmary Kaźmierskiej

Zarzucono jej straszne rzeczy. Ci celebryci wciąż bronią Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, Rafał Grabias, Adrianna Eisenbach
Dagmara Kaźmierska, Rafał Grabias, Adrianna Eisenbach
Źródło zdjęć: © Instagram
30.04.2024 20:32

Dagmara Kaźmierska jest niechlubną bohaterką głośnego skandalu. Ujawnione akta sądowe z procesu, podczas którego została skazana, zawierają wstrząsające zeznania. Mimo wszystko część celebrytów zażarcie broni "królowej życia".

Dagmara Kaźmierska zniknęła z Polski i odnalazła się w Egipcie, gdzie odpoczywa z synem. Wydaje się nie przejmować skandalem, którego jest bohaterką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wstrząsające doniesienia o Dagmarze Kaźmierskiej

Goniec.pl ujawnił dane z akt sądowych z procesu Dagmary Kaźmierskiej. Zawierają one wstrząsające zeznania kobiet, które pracowały u "królowej życia". Kaźmierska miała je zmuszać do nierządu i czerpać z tego korzyści. W zeznaniach mowa także o poniżaniu, biciu i kopaniu kobiet, atakach furii Dagmary, a nawet zleceniu gwałtu.

Polsat nie chce komentować całej sytuacji. Usunął jednak program "Dagmara szuka męża" z obecnej ramówki, nie powstanie też ponoć drugi sezon, nad którym ruszyły już prace. Celebrytka nie zostanie też zaproszona na finał "Tańca z gwiazdami", z udziału w którym zrezygnowała tuż przed wybuchem skandalu. Także TVN wykasował z platformy Player wszystkie programy z udziałem Dagmary Kaźmierskiej, a także odcinek programu Kuby Wojewódzkiego, do którego została zaproszona.

Dagmara Kaźmierska wciąż ma poparcie innych celebrytów

Po doniesieniach Gońca, na profilu "Tańca z gwiazdami" pojawiły się głosy oburzenia, że stacja promuje osobę, która popełniła przestępstwa. Także na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie roi się od wpisów, które potępiają ją.

Nie brak jednak i głosów poparcia dla "królowej życia", także ze strony celebrytów. Dagmara Kaźmierska może liczyć oczywiście na wsparcie swojego syna, Conana Kaźmierskiego, który pod każdym postem matki zostawia pokrzepiające komentarze.

Także Rafał Grabias, model, były partner Gabriela Seweryna, a od niedawna ogrodnik, pod ostatnim postem Kaźmierskiej przekazał jej kilka ciepłych słów, a wcześniej na swoim koncie na Instagramie otwarcie jej bronił.

Żeby była jasność. Królowa poniosła karę. Ma czystą kartę. Jest wolnym człowiekiem. To naturalne, że idzie do programów telewizyjnych - przekazał.

Także Adrianna Eisenbach wysyła Dagmarze serduszka i popiera jej działania. Wśród "serduszkujących" można znaleźć też Artura Kotońskiego. Dorota, znana z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", również nie powstrzymała się od skomentowania skandalu. Mimo wszystko stanęła po stronie celebrytki.

Niech ludzie patrzą na siebie, a nie na cudze błędy, to Bóg jest do osądzania, a nie człowiek! - napisała.

W komentarzach aż roi się od pomniejszych blogerów, muzyków, instagramerów, modeli. To osoby, które obserwują tysiące internautów. To oni stanęli murem za Dagmarą.

Gwiazdy bronią Dagmary Kaźmierskiej
Gwiazdy bronią Dagmary Kaźmierskiej© Instagram
Gwiazdy bronią Dagmary Kaźmierskiej
Gwiazdy bronią Dagmary Kaźmierskiej© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także