Dagmara Kaźmierska się nie przejęła? W tle potężny skandal, a ona pławi się w luksusach

Dagmara Kaźmierska się nie przejęła? W tle potężny skandal, a ona pławi się w luksusach

Dagmara Kaźmierska uciekła?
Dagmara Kaźmierska uciekła?
Źródło zdjęć: © Instagram

Conan Kaźmierski opublikował nagranie, na którym widać, jak wyleguje się nad basenem. Nie byłoby w tym nic porywczego, gdyby nie fakt, że w oddali widać prawdopodobnie jego matkę. Tak spędzają czas, gdy media w Polsce aż huczą.

Conan Kaźmierski jest jedynym synem Dagmary Kaźmierskiej. Młodzieniec studiuje medycynę i jest zapalonym użytkownikiem siłowni. Wygląda na to, że znajduje też czas na relaks.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Afera z Dagmarą Kaźmierską w roli głównej

Od tygodnia media rozpisują się o brutalnych czynach, jakich dokonała Dagmara Kaźmierska. Jak dowodzi serwis Goniec, Królowa Życia miała dopuścić się pobić, sutenerstwa, a nawet zlecenia gw***u. Na tydzień przed tym, jak szczegółowe informacje na temat jej mrocznej przeszłości ujrzały światło dzienne, Dagmara oznajmiła, że rezygnuje z udziału w "Tańcu z gwiazdami".

To nie jedyny program, w którym brała udział Kaźmierska. Przypomnijmy, że rozgłos przyniosły jej "Królowe życia". Później zagrała w "Pamiętnikach z wakacji", ale też miała własne show "Dagmara szuka męża". Po wybuchu skandalu wszystkie stacje odcięły się od Kaźmierskiej.

Conan Kaźmierski pokazał nagranie z wakacji

Jak dotąd Dagmara Kaźmierska nie odniosła się do informacji, jakie upubliczniono na jej temat. Zdobyła się jedynie na odpowiedź na komentarz kobiety, która bardzo współczuła Królowej Życia hejtu, jaki na nią spłynął. Dagmara odpowiedziała jej przekonując, że niedługo wszystko się wyjaśni. Conan Kaźmierski stoi murem za swoją mamą. Choć oficjalnie także nie zabrał żadnego stanowiska w sprawie, to udostępnia relacje na Instagramie, w których pokazuje, że wspiera ją z całych sił.

Teraz upublicznił nagranie, na którym widzimy, jak wyleguje się na leżaku. W basenie znajdującym się tuż obok pływa blondwłosa kobieta, która do złudzenia przypomina Kaźmierską. Conan Kaźmierski oznaczył na nagraniu Egipt, jako swoją lokalizację. Przypomnijmy, że to tam Dagmara prowadzi część swoich interesów.

Czyżby Królowa Życia nie przejęła się tym, co piszą na jej temat polskie media?

  • Conan Kaźmierski pokazał nagranie z Egiptu
  • Conan Kaźmierski pokazał nagranie z Egiptu
  • Conan Kaźmierski pokazał nagranie z Egiptu
[1/3] Conan Kaźmierski pokazał nagranie z EgiptuŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także