Kolejny romans w "Tańcu z gwiazdami"? Nie cichną plotki o tym, co łączy Maffashion i Michała Danilczuka

Kolejny romans w "Tańcu z gwiazdami"? Nie cichną plotki o tym, co łączy Maffashion i Michała Danilczuka

Maffashion spotyka się z Michałem Danilczukiem? Co z Bartoszem Bednorzem?
Maffashion spotyka się z Michałem Danilczukiem? Co z Bartoszem Bednorzem?
Źródło zdjęć: © AKPA, Facebook
29.04.2024 15:03

Na początku treningów do "Tańca z Gwiazdami" Maffashion łączono z Bartoszem Bednorzem, reprezentantem naszego kraju w siatkówce, złotym medalistą Mistrzostw Świata z 2023 roku. Teraz coraz głośniejsze są plotki o jej romansie z Michałem Danilczukiem. Jaka jest prawda?

Maffashion, w parze z Michałem Danilczukiem, przeszła właśnie do finału obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Coraz głośniej jednak nie o jej tańcach, a o życiu miłosnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maffashion i Bartosz Bednorz - co ich łączyło?

Kilka tygodni temu nie ucichały plotki o nowym związku celebrytki, szafiarki i modelki Julii Kuczyńskiej, którą w sieci większość osób zna jako Maffashion i polskiego reprezentanta w grze w siatkówkę - Bartosza Bednorza. Siatkarza można było też zobaczyć na widowni "Tańca z gwiazdami", jak kibicuje Julii, co zresztą potwierdził w wywiadzie z Jastrząb Post.

Jednak Bartosz Bednorz pojawił się na widowni tylko raz. Plotkuje się, że Maffashion nie była zadowolona z tego, że Bartosz udzielał wywiadów na planie show. Choć mężczyzna nie zdradził żadnych pikantnych szczegółów, Julia nie chciała ponoć, by w mediach pojawiły się szczegóły na temat jej życia uczuciowego. Od tego czasu siatkarz nie pojawił się już na planie "TZG". Czy to oznacza, że ich przyjaźń zakończyła się?

Maffashion i Michał Danilczuk - co ich łączy?

Od pamiętnego odcinka, w którym Maffashion i Michał Danilczuk zatańczyli tango, na zakończenie którego wymienili pocałunek, nie cichną jednak plotki, że pomiędzy tym dwojgiem jest coś więcej niż tylko przyjaźń i ciężka praca na treningach.

Po ostatnim odcinku para nie rozstała się, jak pozostałe pary taneczne, tylko autem Michała ruszyła razem przed siebie. Julia zapoznała tancerza ze swoją paczką dobrych przyjaciół, co pokazano w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami". W sieci można też znaleźć komentarze osób, które rzekomo widują Maffashion i Michała w przestrzeni publicznej. Niektórzy twierdzą, że widzieli ich wspólnie odwożących syna gwiazdy, Bastka, do przedszkola.

Tomasz Wygoda zażartował w wywiadzie dla Jastrząb Post, że być może kolejna choreografia pary będzie w łóżku, a może nawet, że już była.

Może będzie kolejna choreografia w łóżku. Albo już była. Oczywiście żartuję, ale niech im będzie dobrze, a co ja tam wnikam, co ludzie robią.

Juror zachwycał się też ich pocałunkiem, a nawet sugerował, że to nie była tylko gra aktorska.

Julia i Michał - Tango | Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14. Odcinek 6

Romans między uczestnikami "Tańca z Gwiazdami" zauważają również widzowie:

  • Maffashion wydaje się mega szczęśliwa! Nie wiem czy to prawda, ale zgadzam się z komentarzem, który gdzieś tam w internecie padło, że fajnie by było, bo Maff miała by w końcu normalnego faceta.
  • Ona wydaje się być zbyt szczęśliwa, żeby to był przypadek. Plus on cały czas trzyma rękę za jej plecami, tak jakby chciał jej dać poczucie bezpieczeństwa.
  • Prawie na pewno są [razem - przyp. red.]. Za dużo na to wskazuje. Siedzi u niej w domu cały czas, jest w grupie jej przyjaciół, nawet ktoś ich przyłapał po odcinku TzG jak po studiu za rękę szli. Widać to w jednym wywiadzie. I ogólnie Maff bardzo zmieniła się w ostatnim czasie. Widać, że jest zakochana - piszą użytkownicy sieci.

Czyżby rzeczywiście w plotkach było ziarenko prawdy?

Maffashion i Michał Danilczuk są parą?
Maffashion i Michał Danilczuk są parą?© KAPIF | KAPIF.pl
Maffashion i Danilczuk wsiadają do samochodu.
Maffashion i Danilczuk wsiadają do samochodu.© Licencjodawca | EXCLUSIVE1
Maffashion po treningu wsiadła do samochodu Danilczuka.
Maffashion po treningu wsiadła do samochodu Danilczuka.© Licencjodawca | EXCLUSIVE1
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także