Mocne wyznanie Maffashion w "Tańcu z gwiazdami". Jej byłemu poszło w pięty?

Mocne wyznanie Maffashion w "Tańcu z gwiazdami". Jej byłemu poszło w pięty?

Maffashion dogryzła Sebastianowi Fabijańskiemu?
Maffashion dogryzła Sebastianowi Fabijańskiemu?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
04.03.2024 09:28, aktualizacja: 04.03.2024 12:58

Maffashion zatańczyła po raz pierwszy przed widzami "Tańca z gwiazdami" i oczarowała jurorów. Mówiąc o swoim partnerze, nie mogła się powstrzymać i wbiła szpilę swojemu byłemu, aktorowi Sebastianowi Fabijańskiemu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maffashion jest typowana na jedną z liderek wyścigu po Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Julia Kuczyńska zatańczyła już pierwszy taniec i zdobyła aż 29 punktów. W nietypowy sposób skomplementowała partnera z programu, Michała Danilczuka.

Maffashion musiała przerwać treningi do "Tańca z gwiazdami"

Gwiazda wyznała nam, że w trakcie intensywnych przygotowań do programu, musiała korzystać z usług fizjoterapeuty, bo pojawiły się u niej kontuzje.

Już się nabawiałam kontuzji, po czterech dniach tańczenia, ale faktycznie mieliśmy te treningi po 4-5 godzin. I jest to w kółko powtarzanie tych samych kroków i są to zupełnie inne kroki, niż miałam przez całe życie. Był fizjoterapeuta, przymusowe 2-3 dni bez treningów, ale już jest lepiej, bo stany zapalne zniknęły - powiedziała naszej redakcji.

Na szczęście Julia Kuczyńska zatańczyła bez problemu w pierwszym odcinku i zachwyciła jury, zdobywając 29 punktów.

Maffashion dogryzła swoim byłym?

Współpraca Maffashion i Michała układa się naprawdę świetnie.

Uważam, że jest to niezwykłe, jakie my mamy flow. Jestem bardzo wdzięczny, że produkcja przydzieliła mi Julię, ponieważ dogadujemy się bez słów, jak przyjaciele - wyznał tancerz. - Przez tyle edycji, a zrobiłem cztery edycje "Tańca z Gwiazdami" w trzech różnych krajach, jeszcze nie miałem tak fantastycznego połączenia z partnerką. Naprawdę się cieszę i jest to znakomite w kontekście pracy i bycia w tym programie.

Julia Kuczyńska wbiła nawet szpilę swojemu byłemu partnerowi, Sebastianowi Fabijańskiemu, gdy mówiła o swoim tanecznym partnerze.

To ja zawsze nosiłam spodnie - stwierdziła w zajawce przed swoim występem. - W końcu jakiś partner mnie poprowadzi - dodała.

Czy byłemu Maffashion poszło w pięty? Jesteśmy ciekawi, czy doczekamy się komentarza z drugiej strony.

Julia Kuczyńska powalczy o Kryształową Kulę
Julia Kuczyńska powalczy o Kryształową Kulę© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także