Maffashion o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami". Tak bilansuje swoją dietę podczas morderczych treningów

Maffashion o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami". Tak bilansuje swoją dietę podczas morderczych treningów

01.03.2024 18:02

Maffashion jest typowana jako jedna z liderek w wyścigu o Kryształową Kulę. Czy zwiększyła kaloryczność swojej diety, by nadrobić o wiele szybsze spalanie podczas treningów w "Tańcu z gwiazdami"? Tak radzi sobie z kontuzjami.

Maffashion, od kiedy tylko ogłoszono, że zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", rozpoczęła intensywne treningi. Niedawno mówiła, że pojawiły się u niej kontuzje, o które musiała zadbać. Jak teraz wyglądają jej treningi?

Maffashion ostro trenuje do "Tańca z gwiazdami"

Jaka energia towarzyszy Maffashion podczas treningów "Tańca z gwiazdami"?

Energia jest dobra i bije od nas oraz od całego klimatu "Tańca z gwiazdami". Mam dobry kontakt z Michałem, mamy tą samą energię i te same rzeczy nas śmieszą - wyznała blogerka.

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała tancerza, jaką uczennicą jest Maffashion? 

Jest pilną uczennicą i bardzo chce się nauczyć tańca oraz ciężko pracuje. I to jest dla mnie najważniejszy element. Cieszę się z progresu treningów - powiedział Michał.

Czy przy kontuzjach Maffashion Michał odpuszcza treningi ? 

Jak widzę jakiś zalążek kontuzji, to oczywiście odpuszczam i jedziemy do fizjoterapeuty. Dbam o to, żeby ten trening był mądry, a nie na siłę. Julia jest już gotowa do pierwszego odcinka i teraz tylko to upiększamy - dodał.

Nowa dieta Maffashion?

Treningi z pewnością zajmują celebrytce dużo czasu. Czy podporządkowała im całe swoje dotychczasowe życie?

Nie wiem, czy całe, ale faktycznie już cały miesiąc moje życie przebiega w rytm treningów. Nie pracuję teraz nad większymi projektami, tylko nad swoimi stałymi współpracami, ale nic kolejnego dużego nie biorę.

Jak zmieniła się sylwetka Maff po takiej dawce morderczych treningów do "Tańca z gwiazdami"?  

Zauważyłam, że jestem mniej gibka, mniej rozciągnięta niż przed treningami ponieważ mięśnie dostają duży wycisk, a ja nigdy takich ruchów nie wykonywałam i nigdy to nie była tak intensywne jak obecnie. Mięśnie są bardzo spięte i potrzebują odpoczynku, i automatycznie doszły do tego kontuzje. Pierwsze trzy tygodnie są najtrudniejsze i wszystko zależy od tego, jaki jest ten pierwszy taniec i jaka jest choreografia. Gdybym na początku miała wolny taniec, to tych kontuzji by nie było.

Czy Maffashion zmieniła dietę? 

Nie, na początku myślałam, żeby zmienić kaloryczność. Jem jednak to, na co mam ochotę i tak jestem zmęczona po tych treningach, że jem to, co mi wpadnie w ręce. Jem zdrowo, ale czasami nie odmawiam sobie pizzy.

Trzymamy kciuki za jej debiut w najbliższy weekend.

Julia Kuczyńska powalczy o Kryształową Kulę
Julia Kuczyńska powalczy o Kryształową Kulę© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także