TYLKO U NAS! Zakochała się podczas "TZG"? Nie cichną plotki o romansie Maffashion

TYLKO U NAS! Zakochała się podczas "TZG"? Nie cichną plotki o romansie Maffashion

29.04.2024 12:11, aktualizacja: 29.04.2024 13:44

Krążą plotki o romansie, który mieli nawiązać Maffashion i partnerujący jej tancerz - Michał Danilczuk. Czy rzeczywiście parę łączy coś więcej niż tylko praca nad układami choreograficznymi i przyjaźń? Tomasz Wygoda skomentował sprawę w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Przed nami finałowy odcinek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". W poprzednich sezonach praca nad wygraną kończyła się romansami albo nawet wieloletnim związkiem. Czy tym razem też tak będzie? Aż huczy od plotek, że Maffashion i Michał Danilczuk zacieśniają swoją relację, choć wcześniej mówiło się o tym, że celebrytka spotyka się z polskim siatkarzem.

Tomasz Wygoda o Maffashion i Michale. Tak widzi ich juror "Tańca z gwiazdami"

Tomasz Wygoda, juror "Tańca z gwiazdami", obserwuje Maffashion i Michała od kilku tygodni. Co może powiedzieć o ich relacji?

Chyba się czują dobrze. Julka się bardzo otworzyła i to jest progres w tym programie i jej największe zwycięstwo. Myślę, że ona jest teraz w ogóle bardziej uśmiechnięta, szczęśliwa. Widzę, że Michał się bardzo z tego cieszy, bo włożył bardzo dużo pracy, a jest świetnym tancerzem, który się nią opiekuje.

Michał Wygoda o romansie Maffashion i Michała. Mówi o "choreografii w łóżku"

Maffashion nie jest obecnie z nikim związana, Michał także rozstał się z partnerką, która teraz występuje w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami". Taniec to bliskość. Wielogodzinne treningi, docieranie się, by choreografia wypadła jak najlepiej. Sami przyznali, że świetnie się dogadują. Czy to nie sprzyjające warunki dla romansu, a parę łączy coś więcej od momentu, gdy zatańczyli ogniste tango, a na końcu się pocałowali?

Ja powiem tak - jeśli ludzie poznają swoje ciała, muszą stworzyć wspólny organizm, to wiadomo, że jest im dobrze, jest inny przepływ energii i uruchamia się inna chemia. Wiec ja myślę, że to dobrze, że ludzie to widzą. A czy za tym stoi coś więcej niż tylko braterstwo ciał, techniki i zaufania, to nie wiem. Może będzie kolejna choreografia w łóżku. Albo już była. Oczywiście żartuję, ale niech im będzie dobrze, a co ja tam wnikam, co ludzie robią.

Tomasz Wygoda uważa, że czas pokaże, jak rozwinie się znajomość Julki i Michała.

Poczekajmy. Ta historia na pewno też się zaraz wyjaśni. Ale na pewno na pewnym poziomie oni się czują dobrze, a czy będzie kolejny krok? To zobaczymy.
Czyżby Maffashion czuła się w objęciach tancerza dobrze nie tylko na parkiecie?
Czyżby Maffashion czuła się w objęciach tancerza dobrze nie tylko na parkiecie?© KAPIF | KAPIF.pl
Pocałunek Maffashion i Michała Danilczuka był tylko elementem choreografii, a może czymś więcej?
Pocałunek Maffashion i Michała Danilczuka był tylko elementem choreografii, a może czymś więcej?© KAPIF | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także