"Taniec z Gwiazdami". Nikt nie skomentował afery Dagmary Kaźmierskiej. Wymowna cisza Polsatu

"Taniec z Gwiazdami". Nikt nie skomentował afery Dagmary Kaźmierskiej. Wymowna cisza Polsatu

"Taniec z Gwiazdami"  - nikt nie skomentował afery z Kaźmierską.
"Taniec z Gwiazdami" - nikt nie skomentował afery z Kaźmierską.
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

Dziś pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami", odkąd na jaw wyszły wstrząsające szczegóły mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Polsat nie zamierza odnieść się do sytuacji?

Dotarliśmy do półfinału 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Z dalszego uczestnictwa na początku tego tygodnia zrezygnowała Dagmara Kaźmierska tłumacząc, że ma dotkliwe problemy ze zdrowiem. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Afera z Dagmarą Kaźmierską

Kilka dni temu portal Goniec upublicznił dane z akta sprawy Dagmary Kaźmierskiej, która przed laty prowadziła agencję towarzyską. Królowa życia została skazana na 3 lata więzienia za sutenerstwo, pobicie i podżeganie do g***tu. Choć Dagmara nie kryła, że w przeszłości daleko jej było do moralnych zachowań, to zapewniała, że więzienie ją zmieniło i zresocjalizowało. 

Polsat milczy ws. Dagmary Kaźmierskiej

Opinia publiczna linczuje stacje, które promowały Dagmarę Kaźmierską. Najpierw TTV, w których wzięła udział w "Królowych życia", później "Pamiętniki z wakacji", "Dagmara szuka męża" i "Taniec z gwiazdami". Szczególnie obrywa się stacji Polsat. Oczekiwano, że stacja dziś w jakikolwiek sposób skomentuje całą sytuację, ponieważ do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnego oświadczenia. Wygląda na to, że Polsat postanowił udawać, że Dagmara Kaźmierska po prostu nie istnieje. Z pewnością nie zobaczymy jej też w finale programu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także