"Stanęłaś na głowie, żeby wejść do finału". Jury podsumowało występ Roxie Węgiel

"Stanęłaś na głowie, żeby wejść do finału". Jury podsumowało występ Roxie Węgiel

Jak jury oceniło występ Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"?
Jak jury oceniło występ Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © zrzut ekranu z "Tańca z Gwiazdami"

Już dziś półfinał 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Roxie Węgiel i Michał Kassin zatańczyli ognistą salsę. Jak wypadli przed jury, które na tym etapie programu zwraca uwagę na dosłownie każdy szczegół?

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" powoli dobiega końca. Dziś Polsat emituje przedostatni odcinek tej edycji. Do półfinału zakwalifikowała się Roksana Węgiel i Michał Kassi, Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke, Julia Kuczyńska z Michaelem Danilczukiem oraz Maciej Musiał i Daria Syta.

"Taniec z GwiazdamI": Roxie Węgiel oceniona przez jury

Jurorzy piali z zachwytu nad występem Roxie i Michała. Największe wrażenie zrobił na nich moment, kiedy Roxie stanęła na głowie.

Urodziłaś się, żeby tańczyć. Masz niesamowity dar, łączenia w tańcu efektów specjalnych z tzw. sednem sprawy, bo najważniejsze trafić w punkt. [...] Duet znakomity, jesteś mistrzynią, a to stanie na głowie… Brawo. Stanęłaś na głowie, żeby wejść do finału - powiedziała Iwona Pavlović.
Dobrze, że był ten materiał z waszych prób i przygotowań, bo moglibyśmy pomyśleć, że Ty się tak urodziłaś, że tak wszystko idzie na pstryk [...] Stanie na głowie się po roku robi na kursach robi. [...] I jeszcze są takie reakcje, kiedy wszystko wychodzi nie tak, jak jest zaplanowane, a Ty potrafisz podejść do tego z uśmiechem - podsumował z kolei Tomasz Wygoda.

A jak występ Roxie i Michała Kassina skomentowała Ewa Kasprzyk?

Wy jesteście gotowi do występów na Broadwayu, W Moulin Rougue, więc o czym my mówimy, ale zostańcie z nami.
Różne sposoby widziałem, żeby dostać się do finału, zresztą sam takie tworzyłem, ale to by mi do głowy nie przyszło - powiedział Rafał Maserak. 

Jakie oceny otrzymała Roxie Węgiel?

Nie da się ukryć, że Roxie jest zdecydowaną faworytką w tym programie. Kibicują jej widzowie, co widać w komentarzach, jakie pojawiają się w sieci. Jej występ doceniło także jury. W półfinale noty jury okazały się zgodne - każdy z nich ocenił jej występ na "10", co dało łączny wynik 40 punktów.

Zresztą dokładnie tak samo było w drugim tańcu - po foxtrocie jury również było zachwycone, przyznając jej cztery dziesiątki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także