Rafał Grabias komentuje aferę z Dagmarą Kaźmierską. Nie miał litości dla Polsatu

Rafał Grabias komentuje aferę z Dagmarą Kaźmierską. Nie miał litości dla Polsatu

Rafał Grabias dopiekł Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Rafał Grabias dopiekł Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
26.04.2024 08:25

Polski show-biznes jest zszokowany wyciekiem aktów sądowych, które dotyczą działań Dagmary Kaźmierskiej. Swoje pięć groszy dorzucił Rafał Grabias, kolejna gwiazda "Królowych życia". Influencer nie miał litości zarówno dla byłej koleżanki z planu, jak i dla Polsatu.

Tuż pod odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami" zaczęły napływać szokujące wieści. Goniec opublikował artykuł, w którym na jaw wyszły informacje z akt sądowych kontrowersyjnej celebrytki. Główna bohaterka "Królowych życia" miała dopuszczać się m.in. do takich przerażających czynów jak zlecania pobić i gw*łtu na uciekinierce z domu publicznego.

Teraz głos zabrał były partner Gabriela Seweryna, Rafał Grabias, który popularność zdobył, podobnie jak Kaźmierska, dzięki "Królowym życia". Już wcześniej pomiędzy nim a Dagmarą bywało ostro, więc postanowił wytoczyć ciężkie działa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafała Grabias bez litości o Kaźmierskiej

Na swoim profilu instagramowym Grabias wprost napisał, co sądzi o zaistniałej sytuacji. Wypowiedź odnosi się krytycznie nie tylko do Dagmary, ale także do telewizji Polsat, która zapewniła jej promocję dzięki "Tańcowi z Gwiazdami". Rafał wyczuwa celowy zabieg ze strony Polsatu po to, aby zwiększyć oglądalność.

Rozumiem, że stacja Polsat nie wiedziała, jaka była pani przeszłość. Ciężko w to uwierzyć. Dla stacji liczą się tylko słupki oglądalności. A czy ktoś pomyślał o osobach, które zostały skrzywdzone? Nie! - napisał.

Następnie wrzucił dwa zrzuty ekrany artykułów o Kaźmierskiej, nakładając na jej twarz emotkę klauna.

Dagmara Kaźmierska była już aresztowana

Kryminalna przeszłość Kaźmierskiej nie jest nowością. Już wcześniej było wiadomo, że gwiazda "Królowych życia" za sutenerstwo odsiedziała swoje w więzieniu. Spędziła w areszcie 14 miesięcy, o czym napisała w swojej autobiografii.

Dotychczasowi fani celebrytki czekają na kolejne informacje, a także oficjalne stanowisko.

Rafał Grabias uderzył w Kaźmierską (Instagram)
Rafał Grabias uderzył w Kaźmierską (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także