"Wszyscy się go bali". Dagmara Kaźmierska zdradziła, czy ma kontakt z ex-mężem

"Wszyscy się go bali". Dagmara Kaźmierska zdradziła, czy ma kontakt z ex‑mężem

Dagmara Kaźmierska o byłym mężu(fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska o byłym mężu(fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
22.04.2024 20:48

Dagmara Kaźmierska nadal żyje wspomnieniami z pierwszego małżeństwa. O mężu dzisiejszej celebrytki było głośno po tym, gdy trafił do więzienia. "Królowa życia" uważa, że to właśnie on był jej prawdziwą miłością.

Dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" o Dagmarze Kaźmierskiej znowu zrobiło się głośno. Przeszłość "królowej życia" niejednokrotnie zdołała wzbudzić kontrowersje w polskich mediach. Niewiele osób pamięta już jednak, że jej pierwszym mężem jest mężczyzna skazany za zabójstwo gangstera w 2001 roku. Jak wspomina po latach małżeństwo z Pawłem Kaźmierskim?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska ma sentyment do pierwszego małżeństwa

Pierwsze małżeństwo nadal znaczy dla Dagmary bardzo dużo. To właśnie jego owocem jest jej ukochany syn Conan. Samego Kaźmierskiego wspomina jako swoją jedyną, prawdziwą miłość. Ze wszystkich mężczyzn to on był przy niej najdłużej i mieli wyjątkową nić porozumienia.

To był mój mąż i moja prawdziwa miłość. Tak było i nie ma co tutaj gadać, że nie. Dał mi najpiękniejszą rzecz na świecie, czyli mojego syna. Nie miałam zbyt wielu mężczyzn w swoim życiu. Gdyby człowiek tak latał sobie z kwiatka na kwiatek, to mógłby porównywać. Tak naprawdę to z nim byłam najdłużej i nie da się nie myśleć o nim, będąc z kimś innym - wyznała w nowej rozmowie z "Faktem".

Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa przy tym, że jej były partner miał nieprzewidywalny temperament. To sprawiało, że wiele osób czuło przed nim respekt, wręcz strach. Gdy poznawała go osobiście, miała 19 lat. Jak pisała w swojej autobiografii:

Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali.

Dagmara Kaźmierska nadal ma kontakt z pierwszym mężem

Co ciekawe, Dagmara i jej pierwszy mąż mają kontakt do teraz. Gwiazda bardzo sobie to ceni i uważa, że na zawsze będą połączeni przez Conana. Ich rozmowy mijają w przyjaznej atmosferze.

Uważam, że dziecko zawsze będzie nas łączyło. Jeśli jest dziecko i dwoje normalnych ludzi, to dziecko będzie zawsze takim spoiwem - stwierdziła w swojej książce.
Dagmara Kaźmierska wystąpiła ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska wystąpiła ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także