Iwona Pavlović odetchnęła z ulgą po rezygnacji Kaźmierskiej? "Dobrze, że teraz zostały już cztery gwiazdy tańczące genialnie"

Iwona Pavlović odetchnęła z ulgą po rezygnacji Kaźmierskiej? "Dobrze, że teraz zostały już cztery gwiazdy tańczące genialnie"

22.04.2024 12:23, aktualizacja: 22.04.2024 12:56

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" działo się naprawdę sporo. Na początku programu prowadzący połączyli się z Dagmarą Kaźmierską, która zrezygnowała z udziału w show. Podczas krótkiej rozmowy skierowała kilka słów w kierunku Iwony Pavlović. Jurorka postanowiła odnieść się do tych słów.

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" stał na bardzo wysokim poziomie. Najlepiej zaprezentowała się Maffashion i Roksana Węgiel, które po dwóch tańcach miały maksymalną liczbę punktów. Po raz drugi z programem pożegnał się natomiast Krzysztof Szczepaniak. To jednak nie wszystko, bowiem sporo w trakcie programu mówiło się o Dagmarze Kaźmierskiej. Na początku sama zainteresowana zabrała głos, a następnie jurorzy w trakcie oceniania co jakiś czas wbijali jej szpilę.

Iwona Pavlović o słowach Kaźmierskiej. "Nie były zaskakujące"

Podczas krótkiego połączenia wideo, królowa życia podziękowała za możliwość udziału w programie, a także wszystkim obecnym w studio. Kilka słów skierowała również w kierunku Iwony Pavlović, sugerując, że teraz w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Po programie, w rozmowie z naszą dziennikarką Karoliną Motylewską, jurorka odniosła się do słów Kaźmierskiej.

Te słowa ani nie były zaskakujące, ani nie było też tak, że się ich nie spodziewałam. Domyślałam się, że będzie połączenie z Dagmarą, bo rzeczywiści to miłe, że łączymy się z osobą, która zrezygnowała. Ani mnie te słowa nie zaskoczyły, ani nie ucieszyły, ani nie zasmuciły, bardziej chyba rozbawiły - komentuje słowa Kaźmierskiej jurorka.

Pavlović komentuje absencję Kaźmierskiej. "Chyba mi jej nie brakowało"

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" działo się naprawdę wiele. Pary zatańczyły po dwa tańce, z czego jeden z bliskimi osobami, co przyniosło mnóstwo wzruszeń i pozytywnych emocji. Wszyscy zaprezentowali równy, wysoki poziom i nie było uczestnika, która mocno by odstawał. Czy mimo to brakowało Iwonie Pavlović Dagmary Kaźmierskiej an parkiecie?

To, co nam zaprezentowały dzisiaj gwiazdy ze swoimi tancerzami było tak fantastyczne, że to był miód na moje serce. Wszyscy tańczą tak pięknie, tak cudownie, że chyba mi jej nie brakowało. Była w naszym programie i super, zawsze wprowadzała ten element rozrywkowy, ale cieszę się, że teraz są pary, które pięknie tańczą - łącznie z Krzysztofem, który powrócił i znowu odpadł. Żartujemy sobie, żeby nie wyłączał telefonu. Uważam, że poziom tańca gwiazd w tej edycji jest tak wysoki, że to dobrze, że teraz zostały już takie cztery gwiazdy tańczące genialnie - dodała Pavlović.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także