Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" nie odpuszczają. Dagmara Kaźmierska nie tańczy, a oni wbijają jej szpile

Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" nie odpuszczają. Dagmara Kaźmierska nie tańczy, a oni wbijają jej szpile

Jurorzy "Tańca z gwiazdami" wbili szpilę Dagmarze Kaźmierskiej
Jurorzy "Tańca z gwiazdami" wbili szpilę Dagmarze Kaźmierskiej
Źródło zdjęć: © AKPA
22.04.2024 06:54

Za nami 8. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Działo się wiele, ale to, co zwracało uwagę, to częste przytyki w kierunku Dagmary Kaźmierskiej. I choć celebrytki nie ma już w programie, to kilka razy jej się oberwało.

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" jest już historią. Emocji nie brakowało, bowiem tancerze zatańczyli po dwa tańce, a stawką niedzielnego programu był półfinał tegorocznej edycji. Najlepiej wypadła Maffashion oraz Roksana Węgiel, które zdobyły maksymalną liczbę punktów od jurorów. W roli głównej byli jednak dzisiaj jurorzy, którzy kilkukrotnie pozwolili sobie na przytyk w stronę byłej już uczestniczki, Dagmary Kaźmierskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" pozwolili sobie na zbyt wiele? Sporo aluzji do występów Dagmary Kaźmierskiej

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" poziom był naprawdę wysoki. Najniżej ocenione zostały występy Krzysztofa Szczepaniaka i Macieja Musiała, którzy łącznie z dwóch tańców otrzymali po 75 punktów. Podczas ocen jurorzy często chwalili gwiazdy, jednak żeby dodać nieco pikanterii, dorzucali kąśliwe komentarze w kierunku Dagmary Kaźmierskiej, która zrezygnowała z występu w ćwierćfinałowym odcinku z powodów zdrowotnych. To nie przeszkodziło im we wbiciu szpili w byłą uczestniczkę.

Rafał Maserak i Iwona Pavlović wbijają szpilę Dagmarze Kaźmierskiej

W trakcie ćwierćfinałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" często jurorzy, ale też prowadzący nawiązywali do występów Dagmary Kaźmierskiej. Już na początku Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wspomnieli o wysokim poziomie odcinka, bowiem powrócił do programu Krzysztof Szczepaniak, zastępujący kontuzjowaną Kaźmierską. Potem było już tylko gorzej. Iwona Pavlović po tańcu wspomnianego Szczepaniaka z Aleksandrą nawiązała do występów królowej życia.

Były takie gwiazdy, co ćwiczyły tydzień, a nie mogły się nauczyć tego, co wy w dwa dni - powiedziała jurorka, ewidentnie nawiązując do Kaźmierskiej.

To jednak nie wszystko. "Swoje" dorzucił również Rafał Maserak, który po tańcu Musiała z mamą nawiązał do obuwia, również wbijając szpilę Kaźmierskiej. Ta, jak wiadomo, nie mogła występować w butach tanecznych przez kontuzję, której nabawiła się w wypadku samochodowym.

Były gwiazdy, co nie tańczyły na takim obcasie - powiedział podczas oceny tańca Macieja Musiała z mamą, Rafał Maserak.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także