Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"? Wywalczyła jedną z najwyższych stawek

Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"? Wywalczyła jedną z najwyższych stawek

Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"?
Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
20.04.2024 11:13

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami", zasmucając wielu fanów. Celebrytka jednak nie może narzekać na profity związane z udziałem w show. Według medialnych doniesień nawet odchodząc wcześniej, zarobiła ogromne pieniądze.

Dagmara Kaźmierska zrobiła furorę w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie pokochali kontrowersyjną celebrytkę z kryminalną przyszłością, co pozwoliło jej przechodzić z odcinka na odcinek mimo historycznie niskich not od jurorów. Niestety, fani "królowej życia" nie zobaczą jej już na parkiecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Nie jest tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska po poważnym wypadku mierzy się z problemami z nogami oraz żebrem, które utrudniały jej taneczne popisy. Okazało się, że stan zdrowia nie pozwala jej na dalszy udział w show.

Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. (…) Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść - mówiła w relacji opublikowanej na Instagramie.

Dagmara jednak miała wyjść z programu bogatsza o pokaźną sumę pieniędzy. Ile miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami"?

Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska, jak dowiedział się Pudelek, miała wynegocjować bardzo wysoką stawkę za udział w "Tańcu z gwiazdami".

Ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program "Dagmara szuka męża" okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek - podawało źródło portalu.

Celebrytkę mogliśmy oglądać na parkiecie w siedmiu odcinkach, Dagmara mogła więc zainkasować za udział w "Tańcu z gwiazdami" około 70 tysięcy złotych.

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z gwiazdami"© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także