Anita Sokołowska o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "TzG". Krótko ją podsumowała

Anita Sokołowska o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "TzG". Krótko ją podsumowała

22.04.2024 15:05

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzbudził ogromne emocje. Przede wszystkim dużo mówiło się na temat rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w ćwierćfinale. Interesujące zdanie na ten temat ma Anita Sokołowska, jedna z faworytek w wyścigu o zwycięstwo.

W 8. odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie mogli zobaczyć niezwykle piękne i wzruszające występy uczestników. Z najlepszej strony pokazała się Roksana Węgiel i Maffashion, które otrzymały najwyższą liczbę punktów od jury. Z programem po raz kolejny pożegnał się Krzysztof Szczepaniak, który wskoczył na miejsce kontuzjowanej Dagmary Kaźmierskiej.

Anita Sokołowska zapytana o Dagmarę Kaźmierską. Jej reakcja może zaskoczyć

Ostatni odcinek tanecznego show rozpoczął się dość niespodziewanie, od wideorozmowy z Dagmarą Kaźmierską. Celebrytka podziękowała za udział, tłumacząc swoją decyzję. Kontuzja żebra, ale też wcześniejsze problemy z nogami pchnęły ją do rezygnacji z udziału w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami". Co na temat decyzji Kaźmierskiej sądzi Anita Sokołowska? Odpowiedź aktorki może zaskakiwać.

Naprawdę nie chciałabym odpowiadać na pytanie o decyzję Dagmary. Uważam, że jest bardzo fajną, sympatyczną osobą. Wrócił Krzysiek, który ma totalną energię i pięknie się zaprezentował dzisiaj na parkiecie. Nikt nie pyta o Aleksa, o osoby, które wcześniej odpadły. Rozumiem, że Dagmara ma największe zasięgi, ale my lecimy dalej - stanowczo odpowiedziała Sokołowska.

Anita Sokołowska jedną z faworytek "Tańca z gwiazdami". Jak określa swoje szanse?

Kiedy poznaliśmy uczestników tej edycji "Tańca z gwiazdami", wśród faworytów próżno było szukać Anity Sokołowskiej. Aktorka stała nieco z boku, jednak od jej pierwszego występu było pewne, że zajdzie daleko. Teraz jest już w półfinale i bardziej niż prawdopodobne jest to, że znajdzie się w wielkim finale i powalczy o Kryształową Kulę. A co sama Sokołowska myśli o swoich szansach na sukces? Skwitowała to jednym zdaniem.

Jak kosmos i energia pozwoli, to tak - zakończyła aktorka.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także