Kiedyś totalne bogactwo, dziś normalna praca. Rafał Grabias już nie jest "królem życia"

Czym zajmuje się obecnie Rafał Grabias (Instagram)
Czym zajmuje się obecnie Rafał Grabias (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

22.04.2024 17:41, aktual.: 22.04.2024 22:03

Rafał Grabias lata temu pożegnał się z programem "Królowe życia" i obietnicą wielkiej kariery. Podjął się pracy zarobkowej, realizuje się na zupełnie innym polu. Wiemy, czym zajmuje się na co dzień.

Dzięki "Królowym życia" Rafał Grabias stał się medialną i popularną osobą. Jego rozpoznawalność była tym większa, że przez 18 lat pozostawał w związku z Gabrielem Sewerynem. Dzisiaj zajmuje się już czymś zupełnie innym niż show-biznes. Dawno zażegnał los gwiazdora, skupia się przede wszystkim na realizacji swoich zawodowych dążeń. Podjął się normalnej pracy w dziedzinie, która jest jego wielką pasją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafał Grabias porzucił bycie celebrytą

Obecnie Grabias oddaje się ogrodnictwu, które stanowi bardzo istotną część jego życia. Co ciekawe, może pochwalić się nabytym wcześniej wykształceniem ogrodniczym. Rośliny są dla niego niezwykle ważne i ma na ich temat niemałą wiedzę. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że nie tęskni za swoim wcześniejszym życiem i wystarcza mu to, co ma teraz. Z wiekiem nauczył się bardziej doceniać spokój.

Dzisiaj jestem zupełnie innym człowiekiem i nie zmierzam w ogóle wracać do takiego do formatu jak "Królowe życia". Przede wszystkim spokojniejszym, bardziej wyciszonym i bardziej spełnionym. Ja dzisiaj nie potrzebuję blichtru. Dzisiaj nie potrzebuję dzielić się moim życiem z widzami, z publicznością. Dzisiaj właśnie spełniam swoje wszystkie marzenia w ogrodzie, blisko natury. I to mi daje największe poczucie zadowolenia - przekazał tabloidowi.

Rafał Grabias ma dużą wiedzę o ogrodnictwie

W wywiadzie miał okazję wielokrotnie wykazać się swoją wiedzą z uwielbianej przez siebie dziedziny, m.in.: tłumacząc, co najlepiej posiać w tym okresie roku.

Oczywiście jeśli chodzi o o uprawy typu warzyw pomidory, ogórki, papryka to jeszcze nie to jest jeszcze za wcześnie. Zawsze jednak sprawdzą się tradycyjne pelargonie. Nasze tarasy i balkony są coraz piękniejsze, bo teraz odkryliśmy trawy. Trawy zawsze były, ale teraz są modne i pasują do stylu boho - powiedział.

Swoimi ogrodowymi przygodami często chwali się na profilu w mediach społecznościowych, od czasu do czasu pokazując także siebie samego w akcji.

Rafał Grabias pasjonuje się ogrodnictwem (Instagram)
Rafał Grabias pasjonuje się ogrodnictwem (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także