Kaźmierscy przerwali milczenie. Conan oczyszczał Dagmarę ze "złej energii"

Kaźmierscy przerwali milczenie. Conan oczyszczał Dagmarę ze "złej energii"

Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski odprawiają rytuały
Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski odprawiają rytuały
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
26.04.2024 16:53, aktualizacja: 26.04.2024 17:22

Nad Dagmarą Kaźmierską zawisły czarne chmury. Szczegóły wydarzeń z czasów, gdy parała się działalnością przestępczą, ujawnił portal internetowy Goniec.pl. Tymczasem Kaźmierscy, zamiast zabrać głos w tej sprawie, zamieścili nietypowe wideo na YouTube.

Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem i spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od lat jest już jednak na wolności i robi karierę w telewizji, najpierw w programie "Królowe życia". Wystąpiła też w "Lombardzie", "Pamiętnikach z wakacji", a ostatnio nawet "Tańcu z gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"

Sensacją było to, że celebrytka dostałą się w programie "Taniec z gwiazdami" aż do ćwierćfinału. Choć sędziowie wprost mówili, że Dagmara nie potrafi tańczyć, głosami widzów przechodziła ona do kolejnego odcinka.

Tuż przed ćwierćfinałem Dagmara Kaźmierska oświadczyła jednak, że nie jest w stanie kontynuować ani treningów, ani wystąpić, ze względu na problemy ze zdrowiem.

Niedługo potem wybuchła prawdziwa afera. Portal Goniec.pl dotarł do dokumentów sądowych, które zawierały szokujące relacje na temat przestępczej działalności Kaźmierskiej.

Rytuały Dagmary Kaźmierskiej. Do sieci trafił nietypowy film

Dagmara i jej syn, Conan, dotąd milczą w sprawie afery. Za to opublikowali w sieci film, na którym odprawiają "gusła". Kaźmierscy zapalają świece (także te LED-owe), a także okadzają się białą szałwią, która ma za zadanie oczyścić miejsce i ludzi, w tym - jak to określił sam Kaźmierski - ze "złej energii". Zawiązują też na nadgarstkach czerwone nitki, które mają ich ochronić w kilku obszarach życia.

Zabezpieczam cię na każdym poziomie energetycznym dla twojego dobra. Niech tak się stanie i niech tak jest - mówi Conan i zawiązuje na nadgarstku matki kolejny supełek. - Zabezpieczam twoje zdrowie i czakry na każdym poziomie energetycznym. Wszystko jest dla ciebie bezpieczne.

W pewnej chwili wspomnieli nawet o byłej przyjaciółce Dagmary, Edzi.

Oby Edzi się w głowie poprzestawiało - padają słowa na nagraniu.

Pytanie tylko, czy Kaźmierscy w końcu odniosą się do zarzutów wobec Dagmary?.

Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski wykonują rytuały
Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski wykonują rytuały © YouTube
Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski wykonują rytuały
Dagmara Kaxmierska i Conan Kaźmierski wykonują rytuały © YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także