Znana aktorka ujawnia. To TAK Roksana Węgiel zachowuje się poza kamerami

Znana aktorka ujawnia. To TAK Roksana Węgiel zachowuje się poza kamerami

Roksana Węgiel. Jak zachowuje się poza kamerami?
Roksana Węgiel. Jak zachowuje się poza kamerami?
Źródło zdjęć: © AKPA
04.05.2024 10:52

Roksana Węgiel od najmłodszych lat ma status wielkiej gwiazdy. Czy to wpłynęło jakoś na jej zachowanie? Okazuje się, że nie! Anita Sokołowska wręcz nie mogła przestać się jej nachwalić.

Roksana Węgiel imponującą karierę rozpoczęła od występów w talent show "The Voice Kids". W 2018 roku odniosła zwycięstwo w pierwszej edycji tegoż programu. To otworzyło jej furtkę do dalszych sukcesów, w tym wygranej na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie wykonała przebój "Anyone I Want to Be".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel bierze udział w "Tańcu z gwiazdami"

Co niedzielę możemy oglądać Roksanę w "Tańcu z gwiazdami", gdzie ma ona duże szanse na wygraną. Co więcej, wokalistka zapowiedziała, że jeśli tak się stanie, będzie chciała reprezentować nasz kraj na Eurowizji dla dorosłych.

Jeśli wygramy "Taniec z Gwiazdami", zgłaszam się do preselekcji do Eurowizji w 2026 roku. Jezu, ale emocje, ja się tak stresuję. To jest tak wielkie wyzwanie. Podejmujemy się tego – złożyła deklarację.

Jak Roksan Węgiel zachowuje się poza kamerami?

Czy to, że Roxie odniosła sukces w bardzo młodym wieku, wpłynęło jakoś na jej postępowanie? Absolutnie nie. Anita Sokołowska zdradziła, że 19-latka "na luzie" podchodzi do udziału w "TzG" i nie rywalizuje z innymi.

Gdy jesteśmy w hali, to bardzo sympatyczne, dobre, ciepłe relacje też mamy z Michałem (tanecznym partnerem Węgiel – przyp. red. Jastrząb Post) i z Roksaną, więc nie mam absolutnie poczucia tej jakiejkolwiek rywalizacji – wyjawiła dla ShowNews.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także