"Znikałam w oczach". Joanna z "Rolnik szuka żony" zmaga się z chorobą. Podzieliła się szczerym wyznaniem

"Znikałam w oczach". Joanna z "Rolnik szuka żony" zmaga się z chorobą. Podzieliła się szczerym wyznaniem

Joanna z "Rolnika" zmaga się z chorobą
Joanna z "Rolnika" zmaga się z chorobą
Źródło zdjęć: © YouTube
26.04.2024 09:39

Joanna Osypowicz z "Rolnik szuka żony" ułożyła sobie życie po programie. Codziennie musi jednak mierzyć się z efektami choroby, która utrudnia jej funkcjonowanie. Wyznała, co musi brać pod uwagę.

Znana z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" Joanna Osypowicz odnalazła swoje szczęście w programie. Dzięki udziałowi w produkcji TVP znalazła męża, Kamila, z którym teraz wychowuje małą córeczkę. Na swoim profilu instagramowym aktywnie publikuje rozmaite nowinki z życia, ostatnio jednak zaskoczyła wyznaniem na temat choroby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna z "Rolnika" zmaga się z chorobą

Jak mieli okazję dowiedzieć się niedawno internauci, Joanna cierpi na nadczynność tarczycy. Dopiero przy okazji sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie zdecydowała się opowiedzieć na ten temat. Najwyraźniejszą oznaką jej dolegliwości jest szybkie chudnięcie.

Największym zapalnikiem to była szybka utrata wagi. Bo kto mnie dłużej obserwuje, ten wie, że znikałam w oczach i to tak jakoś bardzo mnie zaniepokoiło. Moja rodzina mówiła, żebym się przebadała typowo pod kątem tarczycy, bo martwili się sami z siebie, czy nawet Kamil, byłam coraz to chudsza - przekazała fanom.

Jak na chorobę Joanny zareagował Kamil?

Jej partner na początku nie wiedział, co się dzieje. Dopiero po jakimś czasie, już po przeprowadzonych badaniach, wyszło na jaw, że winne są właśnie problemy z tarczycą.

Jem normalnie, a chudnę. Chudnięcie na pierwszy rzut oka, głupie wejście po schodach bardzo mnie męczyło, więc później się dowiedział, że to też był objaw tarczycy - wyznała.
Joanna z "Rolnika" o chorobie (Facebook)
Joanna z "Rolnika" o chorobie (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także