Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ma problemy ze zdrowiem? Opublikowała niepokojące słowa

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ma problemy ze zdrowiem? Opublikowała niepokojące słowa

Anna Bardowska dodała niepokojące informacje na swoje social media
Anna Bardowska dodała niepokojące informacje na swoje social media
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
09.04.2024 14:11

"Rolnik szuka żony" bez wątpienia zmienił życie Anny Bardowskiej. Znalazła tam miłość, a także rzeszę fanów na swoich social mediach. Ostatnio zdecydowała się wyznać, że ma problemy zdrowotne. "Mam nadzieję, że powoli tutaj do was wrócę" - tłumaczy swoją nieobecność celebrytka.

Anna Bardowska to jedna z nielicznych uczestniczek "Rolnika", która może pochwalić się związkiem i stworzeniem rodziny dzięki popularnemu reality show. Grzegorza, swojego obecnego męża poznała w 2. edycji programu i między uczestnikami od razu zaiskrzyło. Para doczekała się dwójki dzieci i z profilu celebrytki można wywnioskować, że tworzą niezwykle szczęśliwą rodzinę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wylądowała w szpitalu? "Na szczęście jest już lepiej"

Bardowska jest niezwykle aktywna w social mediach. Nie powinno to jednak dziwić, bowiem jej profil śledzi ponad 315 tysięcy fanów, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się u gwiazdy programu. Ostatnio jednak celebrytka dużo rzadziej dodawała relacje czy zdjęcia na swoich socialach. Kiedy wróciła, postanowiła podzielić się niepokojącymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Na relacji Bardowskiej możemy usłyszeć, że czuje się już lepiej i powoli wraca do zdrowia.

Mam nadzieję, że powoli tutaj do was wrócę. Na szczęście jest już lepiej. Dzisiaj jeszcze dajemy sobie dzień na odpoczynek. Dziękuję za wszystkie wiadomości prywatne - dodała Bardowska.

Pech nie opuszcza Anny Bardowskiej? Nie tak dawno miała wypadek

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Bardowska dzieli się z fanami swoim gorszym stanem zdrowia. Warto przypomnieć, że na początku grudnia uczestniczka "Rolnik szuka żony" poinformowała fanów, że wraz z rodziną miała wypadek samochodowy, jednak cała rodzina wyszła z niego bez szwanku. Tym razem wydaje się, że chodzi o chorobę bądź zabieg, bowiem celebrytka z dnia na dzień zniknęła z sieci, nie informując o niczym swoich fanów. Z pewnością jednak sama niebawem poinformuje co takiego się stało.

Anna Bardowska wraca do pełni sił?
Anna Bardowska wraca do pełni sił?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także