Zwycięzcy "Love Island" przekazali szokujące informacje. Nie są już razem. "Życie nas zweryfikowało"

Zwycięzcy "Love Island" przekazali szokujące informacje. Nie są już razem. "Życie nas zweryfikowało"

Zwycięzcy 9. edycji "Love Island" rozstali się
Zwycięzcy 9. edycji "Love Island" rozstali się
Źródło zdjęć: © Facebook
06.05.2024 15:09

Ostatnią edycję "Love Island" wygrała Zuza i Jarek. Para w programie była nierozłączna i wydawało się, że stworzy długotrwały związek. Tak się jednak nie stało. Po kilku miesiącach mężczyzna poinformował o zakończeniu relacji z partnerką.

"Love Island" to jeden z najpopularniejszych obecnie reality show. Uczestnicy programu wyjeżdżają na rajską wyspę, gdzie dobierają się w pary i próbują stworzyć prawdziwy związek. Ostatnią, 9. edycję zwyciężyła Zuza i Jarek. Choć para wydawała się niezwykle zakochana, to po zakończeniu zmagań telewizyjnych, również ich uczucie się skończyło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kilka tygodni temu Jarek z "Love Island" żartował z rozstania z Zuzą

Tak naprawdę rzadko kiedy uczestnicy tego typu reality show zostają ze sobą na dłużej, to wydawało się, że w przypadku Zuzy i Jarka będzie inaczej. Para pasowała do siebie pod wieloma względami, dlatego też widzowie postawili właśnie na nich. Dzięki temu wygrali program i dodatkowo mogli cieszyć się szczęściem. W połowie kwietnia jednak Jarek wrzucił na swoje social media niepokojące informacje na temat swojego związku. Poinformował, że postanowił zakończyć związek z Zuzą. Po lawinie komentarzy od fanów zdradził jednak, że wszystko było żartem, a on cały czas jest w bliskiej relacji z ukochaną z programu.

Rozstanie Zuzy i Jarka z "Love Island". Mężczyzna opublikował oświadczenie

Choć niedawne rozstanie Jarka i Zuzy było tylko żartem, to tym razem wydaje się, że para już naprawdę zakończyła swoją relację. Z profilu kobiety zniknęły zdjęcia z byłym już ukochanym. Mężczyzna także skupił się na własnych projektach, wrzucając sporo materiałów na social media, jednak próżno było szukać w nich jakichkolwiek informacji na temat partnerki. Pytania fanów nie milkły i nic dziwnego, że Jarek postanowił zająć oficjalne stanowisko. Przekazał, że zakończył związek z Zuzą.

Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało. (...) - napisał Jarek.
Jarek z "Love Island" oficjalnie zakończył związek z Zuzą
Jarek z "Love Island" oficjalnie zakończył związek z Zuzą© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także