7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy zwycięzcę!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.10.2023 22:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami 7. odcinek programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W czasie emisji było naprawdę emocjonująco. Kto dziś zwyciężył?

Emocje podczas siódmego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" towarzyszyły nam do samego końca. Kto wygrał?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - co w 7. odcinku? 

Pierwszy występ należał do Dr. Albana, w którego wcielił się Nick Sinckler w piosence "Sing hallelujah". 

Dr. Alban ma rytm w ciele, i nawet jak stoi, to mu pulsuje ten temperament w środku. I to jest to samo, co ty masz, więc tu się zgodziliście. I ja myślę, że też fakt, że musiałeś śpiewać tak nisko wymagał od ciebie wystarczającej koncentracji, żeby móc też opanować tą nadpobudliwość swoją. Utrzymanie krtani i głosu nisko też wymagało od ciebie tej koncentracji. I to ci się bardzo dobrze udało. Super, gratuluję – powiedziała Małgorzata Walewska.  

Z kolei Polę Gonciarz mogliśmy podziwiać w roli Michała Szczygła z piosenką "Adrenalina". Jak jej występ podsumował Paweł Domagała? 

Była zabawa, były cekiny, co zawsze sobie cenię. Rzeczywiście, wokalnie bardzo ciężko, bo tak jak Nick też byłaś bardzo nisko w stosunku do siebie, ale bardzo przyjemnie się na ciebie patrzyło. I chętnie bym cię zaprosił na Sylwestra. Jak będę kiedyś robił, to czuj się zaproszona – ocenił artysta. 

Kuba Szmajkowski wystąpił jako Sanah z kultowym już utworem "Ten stan". Jak wypadł? 

Raz śpiewałeś jak chłop, raz jak baba , ale generalnie mi to nie przeszkadzało. Patrzyłem na to zjawisko, Kuba Szmajkowski w sukni ślubnej i według mnie to nie było w stronę kabaretu, takiego przerysowania. Sanah jest taka skromna, bardzo dobrze wychowana. I mam też dla niej szacunek za to, że jako pierwsza polska artystka zapełnia stadiony. Nie tylko Dawid Podsiadło, ale też Sanah, za co dla niej wielkie chapeau bas. Dobrze wszystko zrobiłeś. Mnie się to podobało., oprócz barwy, gdzie byłeś raz facetem, raz dziewczynką - powiedział Robert Janowski.

Jak jury zareagowało na Pher Olvera – Mana & Santana z piosenką "Corazon Esponado" w wykonaniu Jagody Szydłowskiej?

Ja uwielbiam ten utwór. W ogóle cała ta płyta Carlosa Santany to był niesamowity czad. Co utwór to hit. Tu była pełna energia, feeling. Ja się bawiłem super, miałem podróż sentymentalną. Dziękuję ci bardzo. Rewelacyjnie – ocenił Paweł Domagała.

"Śpiewać każdy może" Jerzego Stuhra wykonał Jakub Gąsowsk. Jak wypadł? 

Talent masz po championach. Jak młody Stuhr ze Stuhrem, tak młody Gąsowski z Gąsowskim. No genu nie wydłubiesz, jak to mówią. Jesteś świetnym aktorem, czemu dałeś wyraz przy okazji interpretacji tej piosenki. Co prawda interpretacja była nie twoja tylko Jerzego Stuhra, ale zrobić cudzą interpretację jest jeszcze trudniej niż własną, a więc dziękuję za to wspaniałe przeżycie. Mucha nie siada – mówiła Małgorzata Walewska.

Magdalena Kumorek zaśpiewała piosenkę "Wildest Dreams" wokalistki Taylor Swift. 

Magda, ona jest lepszą wokalistką od ciebie, ale wszystko jest na tak. Będąc aktorką i śpiewając tak świetnie jak Taylor Swift to jest mega osiągnięcie. Piękne miałaś wejście i nie zawiodłem się. Magda, piąteczka, dziękuję bardzo – ocenił Robert Janowski.

Jak zaśpiewała Ewelina Flinta, która wcieliła się w Urszulę Sipińską, wykonując utwór "To był świat w zupełnie starym stylu"?

Ja to nawet powstanę. Trochę to było takie z przymrużeniem oka, ale ja mam wrażenie, że ty się świetnie bawiłaś. I nawet były takie momenty, kiedy miałaś barwę Urszuli Sipińskiej. Po prostu wspaniałe to było. Jak się cieszę. Naprawdę super – powiedziała Małgorzata Walewska. 

Na koniec Marcin Januszkiewicz zaśpiewał "Bones" zespołu Imagine Dragons. 

Znakomicie dawałeś sobie radę zarówno wokalnie jak i ruchowo. Każdy dźwięk był oparty i widać było, że twoja myśl wyprzedza twój aparat wokalny, wiesz jak chcesz zaatakować dźwięk, wszystko jest przygotowane i nie było tam przypadków. Super – podsumwoała jego występ Małgorzata Walewska.

Kto wygrał 7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Siódmy odcinek programu wygrała Ewelina Flinta. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Nasza Ziemia.

Wyniki w 7. odcinku:

1. Ewelina Flinta

2. Marcin Januszkiewicz

3. Jagoda Szydłowska

4. Magdalena Kumorek

5. Jakub Gąsowski

6. Kuba Szmajkowski

7. Nick Sinckler

8. Pola Gonciarz

Komu kibicowaliście?

  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7
[1/6] Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 7Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także