Adrianna Eisenbach na odważnych zdjęciach. Tak najbardziej wytatuowana Polka wygląda w bikini

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

20.09.2023 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adrianna Eisenbach jest nie tylko byłą gwiazdą "Królowych życia", ale również najbardziej wytatuowaną Polką. Właśnie pokazała się w samym bikini.

Adrianna Eisenbach jest przedsiębiorczynią, o której stało się głośno za sprawą programu TTV "Królowe życia". Dziś format nie jest już produkowany, jednak wytatuowana gwiazda nie zwalnia tempa. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swój lifestyle.

Kilka tygodni temu Ada zmieniła status cywilny i sformalizowała związek z Dawidem – młodszym o 24 lata influencerem, który wspiera ją w poszerzaniu zasięgów.

Jak nas ubierali, to było takie dziwne uczycie… Ekscytacja, wzruszenie, romantyka, ciekawość. Nie mogliśmy się doczekać, jak będziemy wyglądać. Gdy spojrzeliśmy w lustro, popatrzyliśmy na siebie, uśmiech był na naszej twarzy, łzy napełniły się do oczu i w tym momencie wiedzieliśmy, że to będzie piękny moment… Na pewno byłby to ogromny stres, gdybyśmy sami to planowali. Sukienki i garnitur wybierali. Kwiaty, buty fryzura, makijaż. Gości zapraszali, salę balową zamawiali, jedzenie uzgadniali. Mama Davida to wszystko zorganizowała i nas tak pięknie ubrała – relacjonowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adrianna Eisenbach pokazała się w bikini. Jak wygląda?

Ada zadowala się statusem "najbardziej wytatuowanej Polki", który zyskała na początku zeszłego roku (więcej przeczytacie o tym na Pudelku). Aktualnie przebywa na zagranicznych wakacjach, gdzie chętnie korzysta z uroków plaży. Opalanie stało się dla niej pretekstem, by pokazać się fanom w samym bikini, dzięki czemu wyeksponowała na co dzień zakryte ozdoby z tuszu. Zdjęcia prezentujemy poniżej.

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)© Instagram
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także