Adrianna Eisenbach na odważnych zdjęciach. Tak najbardziej wytatuowana Polka wygląda w bikini

Adrianna Eisenbach na odważnych zdjęciach. Tak najbardziej wytatuowana Polka wygląda w bikini

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
20.09.2023 10:55

Adrianna Eisenbach jest nie tylko byłą gwiazdą "Królowych życia", ale również najbardziej wytatuowaną Polką. Właśnie pokazała się w samym bikini.

Adrianna Eisenbach jest przedsiębiorczynią, o której stało się głośno za sprawą programu TTV "Królowe życia". Dziś format nie jest już produkowany, jednak wytatuowana gwiazda nie zwalnia tempa. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swój lifestyle.

Kilka tygodni temu Ada zmieniła status cywilny i sformalizowała związek z Dawidem – młodszym o 24 lata influencerem, który wspiera ją w poszerzaniu zasięgów.

Jak nas ubierali, to było takie dziwne uczycie… Ekscytacja, wzruszenie, romantyka, ciekawość. Nie mogliśmy się doczekać, jak będziemy wyglądać. Gdy spojrzeliśmy w lustro, popatrzyliśmy na siebie, uśmiech był na naszej twarzy, łzy napełniły się do oczu i w tym momencie wiedzieliśmy, że to będzie piękny moment… Na pewno byłby to ogromny stres, gdybyśmy sami to planowali. Sukienki i garnitur wybierali. Kwiaty, buty fryzura, makijaż. Gości zapraszali, salę balową zamawiali, jedzenie uzgadniali. Mama Davida to wszystko zorganizowała i nas tak pięknie ubrała – relacjonowała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adrianna Eisenbach pokazała się w bikini. Jak wygląda?

Ada zadowala się statusem "najbardziej wytatuowanej Polki", który zyskała na początku zeszłego roku (więcej przeczytacie o tym na Pudelku). Aktualnie przebywa na zagranicznych wakacjach, gdzie chętnie korzysta z uroków plaży. Opalanie stało się dla niej pretekstem, by pokazać się fanom w samym bikini, dzięki czemu wyeksponowała na co dzień zakryte ozdoby z tuszu. Zdjęcia prezentujemy poniżej.

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)© Instagram
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” (fot. Instagram)© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także