Agnieszka Kaczorowska OSTRO o "Tańcu z Gwiazdami". Oberwało się też Kaźmierskiej

Agnieszka Kaczorowska OSTRO o "Tańcu z Gwiazdami". Oberwało się też Kaźmierskiej

Agnieszka Kaczorowska nie gryzła się w język nt. "Tańca z Gwiazdami".
Agnieszka Kaczorowska nie gryzła się w język nt. "Tańca z Gwiazdami".
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
07.05.2024 18:22

"Taniec z Gwiazdami" w ostatniej edycji zdobywał mnóstwo nagłówków nie tylko ze względu na potencjalne romanse i umiejętności taneczne gwiazd, ale też przez samo uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej. Głos na temat sprawy zabrała była uczestniczka programu, Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska-Pela większości widzów kojarzy się z serialem "Plebania", gdzie przez lata wcielała się w postać Bożenki. Jednak już w czasach nastoletnich brylowała na międzynarodowych parkietach, zachwycając swoim tańcem. W końcu jej umiejętności docenili też twórcy programu "Taniec z Gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska o udziale Kaźmierskiej w "TZG"

Brała udział w kilku edycjach popularnego show. Najpierw tańczyła z Rafałem Maślakiem. W 2015 roku zdobyła Kryształową Kulę w parze z Krzysztofem Wieszczkiem, a ostatni raz na parkietach widzieliśmy ją w 2018 roku, kiedy to jako pierwsza para odpadła z Antkiem Smykiewiczem.

Ze względu na spore doświadczenie, Kaczorowska udzieliła niedawno wywiadu Plejadzie, w którym otworzyła się na temat programu. Skomentowała m.in. udział Dagmary Kaźmierskiej, przyznając, że przed emisją "Tańca z Gwiazdami" nie wiedziała, kim jest "królowa życia":

Mnie to przeraża, ponieważ to pokazuje, jakim brakiem wartości kierują się osoby decyzyjne zwłaszcza w telewizji, bo ktoś te osoby wypromował. Na początku sezonu usłyszałam o niej i wtedy miałam takie: ojej, jak dobrze, że nie miałam nic wspólnego z tą edycją. To była moja pierwsza refleksja, ponieważ to jest totalnie odległe od moich wartości.

W swojej ostatniej edycji Kaczorowska miała początkowo zatańczyć ze znanym raperem Popkiem. Kiedy dowiedziała się o decyzji producentów, szybko zaczęła robić wszystko w swojej mocy, by tego uniknąć. Jak po latach wspomina:

Miałam być zestawiona z nim w parze. Na szczęście dostałam te informacje wcześniej niż przed pierwszym treningiem i poruszyłam niebo i ziemię, aby do tego nie doszło. Nie wyobrażałam sobie stanąć w parze z taką postacią. Nie tańczyłam z nim w rezultacie. Natomiast stając w programie w studio z nim, czułam niezgodę. Sama ze sobą. Czułam taki ścisk, że mnie tu nie powinno być. Nie chcę być częścią tego. Na szczęście odpadliśmy bardzo szybko.

Agnieszka Kaczorowska ostro o "Tańcu z Gwiazdami"

Jak sama wyjaśniła, ten incydent był jednym z głównych powodów, dla których Kaczorowska w końcu zdecydowała się zakończyć współpracę z "Tańcem z Gwiazdami".

Po tamtej edycji odeszłam z "Tańca z gwiazdami", bo poczułam, że tancerze są pionkami. Nie wiesz, z kim tańczysz, musisz się na wszystko zgodzić, musisz wykonywać swoją pracę. Oczywiście, jeśli jesteś rzetelny i sumienny, to robisz, to najlepiej jak potrafisz, jednocześnie nie masz za dużo do gadania - podsumowała.

Kaczorowska podobno próbowała jeszcze otrzymać pozycję w jury programu. Jak pokazuje nam historia, nie udało się osiągnąć porozumienia między obiema stronami i tym samym ta kilkuletnia współpraca dobiegła końca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także