Wytknęła jej marny taniec i oszustwo. Kaźmierska ostro opowiada Edzi: "błyszczeć już nie będziesz"

Wytknęła jej marny taniec i oszustwo. Kaźmierska ostro opowiada Edzi: "błyszczeć już nie będziesz"

Dagmara Kaźmierska odpowiedziała Edzi (Instagram)
Dagmara Kaźmierska odpowiedziała Edzi (Instagram)
Źródło zdjęć: © KAPiF
15.04.2024 09:24

Dagmara Kaźmierska na każdym kroku mierzy się z hejtem. Jej dawna przyjaciółka, Edzia, nieprzychylnie skomentowała oficjalny post "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z nami "królowa życia" nie pozostawiła sprawy bez odpowiedzi i wystosowała apel.

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" budzi sporo skrajnych emocji. Hejterzy gwiazdy "Królowych życia" nie próżnują i zostawiają w mediach społecznościowych mnóstwo negatywnych komentarzy. Swoje pięć groszy dorzuciła także Edzia, jej była przyjaciółka:

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest? Oszustwo i nic więcej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska odpowiedziała Edzi

W rozmowie z nami Kaźmierska postanowiła odpowiedzieć na krytykę uskutecznianą przez Edzię. Jak przyznała, szkoda jej niegdyś bliskiej osoby. Zwróciła się nawet do niej wprost.

Szkoda mi Edzi w tym przypadku. Edzia męczy się byłą przyjaciółką, męczy się jej sukcesami. Już samo to, że jestem w tym programie, jest dla mnie ogromnym sukcesem. Edzia, nie trać energii, czasu, bo już błyszczeć nie będziesz - powiedziała.

"Królowa życia" była gotowa na to, aby nawiązać rozejm z Edzią. Ta jednak wybrała zupełnie inną drogę i nie chciała zgody. Z dnia na dzień przepaść pomiędzy dwoma niegdyś darzącymi się szacunkiem osobami jest coraz większa:

Wielokrotnie wyrażałam dalszą miłość i sympatię do Edzi. Nie pochyliła się nad tym. Wręcz przeciwnie, cały czas mnie podgryza, robi to, co robią ukryci hejterzy. Cały czas pogłębia się ta przepaść. Ja sobie teraz tak pomyślałam, że ja już chyba nie chcę walczyć o tą przyjaźń. Powiem szczerze: to, co pisze Edzia, takie jedno zdanie, chyba bardziej mnie dotyka i smuci niż te tysiące komentarzy obcych mi ludzi.

Kaźmierska z apelem do Edzi

Aby podsumować swoje stanowisko wobec słów Edzi, Kaźmierska po raz pierwszy bezpośrednio wyjaśniła byłej przyjaciółce, że jej postępowanie pozostawia wiele do życzenia. Życzy jej także, aby "zmądrzała".

Nie wypowiadałam się o tym nigdy publicznie, bo nie chciałam na nią tracić energii. Teraz mówię: Edzia, to co robisz jest słabe. Nie wiem, czy dasz radę zmądrzeć, ale życzyłabym ci tego całym sercem - oznajmiła.

Pozostaje tylko czekać na odpowiedź drugiej strony...

Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także