TYLKO U NAS! Dagmara Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"? Stanowczo odpowiedziała. "Ludzie mają problem..."

TYLKO U NAS! Dagmara Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"? Stanowczo odpowiedziała. "Ludzie mają problem..."

Dagmara Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"?
Dagmara Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl
09.04.2024 12:05, aktualizacja: 09.04.2024 12:48

Nie milkną echa pozostania Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Po tym, jak ogłoszono werdykt 6. odcinka programu, internauci tłumnie wyrażają swoje żale na temat awansu królowej życia. Celebrytka postanowiła odnieść się do słów krytyki. Stanowcza odpowiedź!

W "Tańcu z Gwiazdami" coraz więcej się dzieje. Program powoli wchodzi w decydującą fazę, a co za tym idzie, na parkiecie pozostały niemalże same najlepsze pary. Poziomem od reszty stawki odstaje jedynie Dagmara Kaźmierska, która, mimo że za swoje ostatnio zatańczone paso doble otrzymała jedynie 19 punktów, pozostała w programie. Z tanecznym show pożegnał się natomiast jeden z faworytów, Aleks Mackiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska reaguje na komentarze. "Nie mogę ich uczyć"

Kaźmierska zdaje sobie sprawę, że mocno odstaje poziomem od reszty uczestników. Oczywiście duży wpływ na jej postawę ma przebyta kontuzja nóg, przez którą celebrytka nie może wykonywać zbyt wielu akrobacji. Pomimo kiepskich ocen jurorskich może liczyć na rzeszę fanów, którzy wysyłają na nią mnóstwo SMS-ów. To właśnie dzięki nim przechodzi z tygodnia na tydzień do kolejnych odcinków "Tańca z Gwiazdami". Po ostatnim awansie w social mediach tanecznego show zawrzało, a wielu fanów nie zgadza się z pozostaniem Dagmary Kaźmierskiej w programie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską "królowa życia" postanowiła odnieść się do tego typu komentarzy.

Ludzie mają problem ze zrozumieniem tego programu. Nie wiedzą, że decydują też widzowie i to ma bardzo duży wpływ na to, kto zostaje w programie. Nie mogę ich uczyć. Skoro nie pochylają się nad programem, który oglądają i kochają, to co ja mogę więcej powiedzieć - zaznacza Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska rządzi Marcinem Hakielem? Celebrytka zabrała głos

W jednym z ostatnich wywiadów Iwona Pavlović powiedziała, że według niej Kaźmierska ma duży wpływ na swojego tanecznego partnera, Marcina Hakiela, który pobłaża jej na treningach. W wyniku tego królowa życia ma w ogóle się nie rozwijać tanecznie i przez to odstaje od reszty stawki. Nie od dziś fani "Tańca z Gwiazdami" wiedzą, że pomiędzy Kaźmierską a Pavlović iskrzy od samego początku. Co o tych słowach sądzi celebrytka? Postanowiła odpowiedzieć w żartobliwy sposób.

Nie, nie. Zdecydowanie naszą relację prowadzi Marcin, ale jak widać, jestem dość opornym uczniem - oceniła żartobliwie Kaźmierska.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także