Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek poznali się na planie "Lokatorów". Oto historia ich związku

Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek
Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek
Źródło zdjęć: © AKPA

12.09.2023 10:23

Agnieszka Michalska grała jedną z głównych ról w "Lokatorach". Tam poznała swojego ukochanego Mariusza Drężka. Aktorzy poznali się na początku 2000 roku, a dwa lata później wzięli ślub. Ich związek się rozpadł, a teraz łączy ich już tylko syn.

Agnieszka Michalska i Michał Drężek - historia miłości aktorskiej pary 

To właśnie na planie serialu "Lokatorzy" Agnieszka Michalska poznała Michała Drężka. Młodzi aktorzy niemal od razu się w sobie zakochali. Przez kolejne lata przekonywali się, czy chcą sformalizować swój związek. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Decyzja o zamążpójściu była dla mnie jedną z najważniejszych w życiu" - wyznała tuż po ślubie w rozmowie z "Echem Dnia".

Historia miłości Michalskiej i Drężka była niemalże filmowa. Poznali się, zauroczyli sobą, a później los ich rozłączył.

"Grał brata serialowego Jacka, ale jego rola szybko się skończyła. Nie widzieliśmy się przez trzy miesiące, a potem przyszły wakacje, na które pojechaliśmy razem" - mówiła aktorka.

Po zaręczynach mieszkali w różnych miastach, ale starali się spędzać ze sobą każdy weekend. Trudy utrzymania związku na odległość sprowokowały Drężka do wyprowadzki do stolicy. Para nie chciała żyć bez ślubu, dlatego decyzja o stanięciu przed ołtarzem pojawiła się dość szybko. To Agnieszce bardziej zależało na sformalizowaniu związku z Mariuszem.

"Nie chciałam w codziennej pogoni zatracić tego, co każdej kobiecie po prostu jest najbardziej potrzebne: miłości, rodziny, szczęścia" - kontynuowała.

Gdy Michalska i Drężek wybrali się obejrzeć miejsce, w którym chcieli zorganizować uroczystość, wydarzył się wypadek, Wjechał w nich pijany kierowca.

"Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale byliśmy przerażeni" - wspominała Agnieszka.

Agnieszka Michalska i Michał Drężek zostali rodzicami w 2005 roku

Latem 2005 roku para aktorów doczekała się syna, któremu nadali imię Ignacy.

"Ignacy jest największą gwiazdą w naszej rodzinie. My możemy być ewentualnie jego podnóżkami, wykonawcami życzeń i zachciewajek. Na szczęście każde z nas ma nienormowany tryb pracy, więc logistyka jest, powiem nieskromnie, w naszym przypadku majstersztykiem" - mówił Mariusz Drężek w rozmowie ze "Światem Seriali".

Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek rozwiedli się w 2017 roku

Wszystko zdawało się być, jak w bajce. Jednak w końcu nadszedł kryzys, którego ich związek nie zdołał przetrwać. Agnieszka i Mariusz przez wiele lat ukrywali przed mediami, że nie są już razem. W 2019 roku media obiegła informacja, że Mariusz ma rocznego syna z Anną Kondrakowicz. To wtedy Agnieszka zdecydowała się powiedzieć na forum, że nie jest już w związku małżeńskim z Mariuszem.

"Po kilku latach prób utrzymania związku doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają wiecznie" - mówiła w wywiadzie dla "WP Kobieta". 

Wtedy aktorka przyznała, że do rozwodu doszło wiosną 2017 roku.

Mariusz Drężek wziął ślub z Anną Kondrakowicz, z którą ma syna Józefa. 

Agnieszka Michalska nie zdecydowała się na kolejny związek. W życiu osobistym przeprowadziła rewolucję - przeprowadziła się na Mazury i spełnia się zawodowo jako dyrektor Mrągowskiego Centrum Kultury.

  • Mariusz Drężek
  • Mariusz Drężek
  • Agnieszka Michalska
  • Agnieszka Michalska
  • Agnieszka Michalska
[1/5] Mariusz DrężekŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także