Agnieszka Woźniak-Starak oberwała za "Mam talent". Widzowie byli bezlitośni. "Tego się nie da oglądać"

Agnieszka Woźniak-Starak oberwała za "Mam talent". Widzowie byli bezlitośni. "Tego się nie da oglądać"

Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki
Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki
Źródło zdjęć: © KAPiF
21.04.2024 19:18

Za nami pierwszy odcinek półfinałowy "Mam Talent", który transmitowany był na żywo. I choć uczestnicy stanęli na wysokości zadania, to fani programu mają sporo do zarzucenia parze prowadzącej. W sieci zawrzało, a fala krytyki spadła na Agnieszkę Woźniak-Starak.

W tegorocznej edycji "Mam Talent" nastąpiło mnóstwo zmian. W fotelach jurorskich pozostała jedynie Agnieszka Chylińska, natomiast dołączyli do niej Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. W programie pojawili się także nowi prowadzący: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. Do tej pory obyło się bez większej krytyki, która nastała dopiero po odcinku na żywo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pierwszy półfinał "Mam talent" na żywo. Jak wypadli prowadzący?

Dopiero ostatni, sobotni odcinek "Mam talent" był prawdziwym sprawdzianem dla jurorów i prowadzących. W końcu do tej pory mogli popełniać błędy, bowiem wszystko było wycinane podczas montowania odcinków. Teraz, w półfinale musieli zmierzyć się z programem na żywo i według wielu opinii, najgorzej wypadli prowadzący. Zarzuca im się nie tylko kiepskie przygotowanie do programu, ale także sporo błędów, które nie umknęły oczom fanów show.

Fani nie szczędzą słów krytyki. Przede wszystkim oberwało się Woźniak-Starak

Po pierwszym półfinale "Mam talent" w sieci zawrzało. Na social mediach programu fani tłumnie zaczęli komentować ostatni odcinek programu. Sporo jest pozytywnych komentarzy, jednak te dotyczą uczestników show. Zupełnie inaczej wyglądają opinie na temat pary prowadzącej, a w szczególności Agnieszki Woźniak-Starak. Internauci zarzucają jej brak luzu i kiepską dykcję. Według wielu nie pasuje ona do formatu talent show.

"Prowadząca też jest tragedią, nie wie co mówić i się plącze. Oboje psują program i tyle.", "Oni są katasrofą, nawet reżyserka to wie i dlatego tak są rzadko pokazywani. Dlaczego nie zostali zwolnieni w trybie natychmiastowym? Tego się nie da oglądać z nimi", "tragiczna prowadząca", "Pani Starak kompletnie mi nie pasuje. Mówi tak, jakby miała kluski w buzi. Trudno ją zrozumieć. Dykcja do kitu", "Agnieszka bardzo źle prowadzi ten program, ona w ogóle nie jest empatyczna i nie ma kontaktu z widzami ani z uczestnikami, jest na dystans i jest bardzo zachowawcza" - pisali oburzeni widzowie "Mam talent".

Na szczęście część widzów nie podziela opinii krytyków i uważa, że prowadzący się sprawdzili. Być może przeciwnicy Agnieszki Woźniak-Starak muszą po prostu dać jej drugą szansę. Prezenterka wszak jest profesjonalistką i wielokrotnie pokazała, że umie pracować przed kamerą.

Według fanów, prowadzący "Mam talent" w odcinku na żywo wypadli bardzo słabo
Według fanów, prowadzący "Mam talent" w odcinku na żywo wypadli bardzo słabo© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także