"Akacjowa 38", odcinek 193. Czy Leandro już na zawsze straci Julianę?

Akacjowa 38 zwiastun (fot. YouTube)
Akacjowa 38 zwiastun (fot. YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube

03.10.2023 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Akacjowa 38" - co wydarzyło się w 193. odcinku popularnej telenoweli? Juliana decyduje się udać w morską podróż z Íñigiem. Czy to oznacza ostateczne pożegnanie z Leandro?

"Akacjowa 38" to popularna obecnie telenowela hiszpańskiej produkcji, którą od stycznia tego roku oglądać można na antenie TVP2. Serial zyskał spory rozgłos wśród polskich telewidzów dzięki obfitującej w zwroty akcji fabule, opowiadającej o pokojówkach pracujących na przełomie XIX i XX wieku. Koncentruje się na postaci Carmen, która po zabójstwie męża zmuszona jest zmienić tożsamość i ukrywać się wraz ze swoją matką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Akacjowa 38": czy Leandro już na zawsze straci Julianę?

Co wydarzyło się w odcinku 193, który w polskiej telewizji miał premierę 2 października? Wszystkich, którzy śledzili losy Leandro i Juliany, może spotkać spore rozczarowanie. Okazuje się bowiem, że kobieta zdecydowała się na rejs z Íñigiem. Czy to będzie ich ostatnie spotkanie?

Tano zabiera Celię do swojej dzielnicy, jej entuzjazm szybko gaśnie jednak na widok panującej tam nędzy. Manuela stara się wyperswadować matce co, że Julio jest dobrym kandydatem na męża.

Łączna ilość odcinków "Akacjowej 38" wynosi 1483, polska emisja wciąż stoi zatem na wczesnym etapie fabuły.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także