Anna Senkara o domniemanej kochance Księcia Williama. "Żyjemy w świecie, gdzie wszystko jest możliwe"

Anna Senkara o domniemanej kochance Księcia Williama. "Żyjemy w świecie, gdzie wszystko jest możliwe"

20.03.2024 18:46

Cały świat huczy od plotek na temat księżnej Kate i jej małżeństwa z księciem Williamem. Ponoć para ma przeżywać kryzys w związku z romansem Willa z Rose Hanbury. Co o tym sądzi Anna Senkara, która relacjonowała wydarzenia spod Pałacu Buckingham?

Anna Senkara studiowała dziennikarstwo i przez lata mieszkała w Londynie. Stamtąd relacjonowała wydarzenia dla TVN. Orientuje się też bardzo dobrze w zawiłościach, dotyczących rodziny królewskiej. Co powiedziała na temat rzekomego romansu księcia Williama i Rose Hanbury? Dziennikarka wspomniała o dziadku Willa.

Anna Senkara o domniemanej zdradzie księcia Williama

Cały świat plotkuje na temat romansu przyszłego króla Wielkiej Brytanii, który ma trwać od kilku lat. Czy to możliwe, że William zdradza księżną Kate z Rose Hanbury? Anna Senkara wróciła wspomnieniami do dziadka Williama.

Żyjemy w takim świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Ale przewrotnie zacytuje słowa dziadka Williama, czyli księcia Filipa, który też był wielokrotnie posądzany o romanse i frywolność. On mówił, że jest tak otoczony dziennikarzami i ochroną, że naprawdę musiałby robić nie wiadomo co, żeby to nie wypłynęło.

Książę William mógł zdradzić księżną Kate?

Zdaniem Anny Senkary Rose i William nie mają romansu. Według dziennikarki te plotki są wyssane z palca, a podsycane są tylko dlatego, ze rodzina królewska, żyjąc w zamkniętym pałacu, ma swoje tajemnice.

Wydaje mi się, że to jednak nie jest możliwe, żeby Rose i William gdzieś tam sekretnie razem byli. To jest też magia pałacu, że te bramy są zamknięte, my możemy tylko spekulować. Oni coś rzucą publiczności, publiczność pójdzie, kupi gazety, gazety coś napiszą i tak to się kręci.
księżna Kate i książę William się rozwodzą?
księżna Kate i książę William się rozwodzą?© Getty Images | 2022 Samir Hussein
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także