Antoni Królikowski już tak nie wygląda. Mocno zmienił się dla roli

Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

05.12.2023 09:58, aktual.: 12.01.2024 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Antoni Królikowski zaliczył sporą metamorfozę dla nowej roli. Z twarzy wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej - zniknęło trochę brody, policzki stały się pełniejsze. Fani nie ukrywają sporego zaskoczenia tym, jak zmienił się aktor.

Antoni Królikowski od niedawna jest odrobinę bardziej aktywny na mediach społecznościowych. W związku na zawirowania w jego życiu, związane z postępującym działaniem sądowym w jego sprawie, przez jakiś czas zupełnie milczał. Dołożyły się do tego także kolejne obowiązki zawodowe, w tym udział w nowej produkcji. Teraz jednak aktor postanowił pokazać swoim fanom, w jakie kolejne wyzwanie się zaangażował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Qczaj dementuje plotki o rozstaniu. Wspomniał też o depresji: "Na trzeźwo muszę to znosić"

Antoni Królikowski zmienił się dla roli

Ostatnio Królikowski trafił na plan serialu Uroczysko. Produkcja TV4 właśnie zalicza swoją premierę na antenie. Opowiada o losach policjantów działających na terenie tytułowej miejscowości, uwikłanych w ogromną kryminalną aferę. Oprócz byłego męża Joanny Opozdy na ekranie zobaczyć można także Katarzynę Ucherską, Julitę Koperską i Michała Milowicza.

Na opublikowanych przez aktora zdjęciach ciężko nie zauważyć, że zaliczył niemałą metamorfozę do nowej roli. Ma zupełnie inną sylwetkę, co najlepiej widać po policzkach. Zniknęła spora część gęstego zarostu. Trzeba przyznać, że aby stworzyć wiarygodną kreację aktorską, Królikowski jest gotowy na poświęcenia.

Fani zaskoczeni

Obserwujący aktora na Instagramie natychmiast zauważyli zmiany na jego twarzy. Pojawiły się głosy zaskoczenia. Spora część z jego fanów wyraziła też entuzjazm względem samego Uroczyska.

A co wy sądzicie?

Antoni Królikowski (Instagram)
Antoni Królikowski (Instagram)© Instagram
Zobacz także