Artur z "Pierwszej miłości" już tak nie wygląda. Ostro wziął się za siebie

Łukasz Płoszajski
Łukasz Płoszajski
Źródło zdjęć: © AKPA

18.01.2024 13:29, aktual.: 18.01.2024 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łukasz Płoszajski, czyli Artur z "Pierwszej miłości", ma już 45 lat. Na nowym zdjęciu nie przypomina siebie z dawnych lat!

Łukasz Płoszajski jako aktor debiutował w sztuce teatralnej w reżyserii Krzysztofa Zanussiego. Do dziś gra w wielu spektaklach. Dla większości fanów jest jednak przede wszystkim Arturem Kulczyckim z serialu "Pierwsza miłość". Postać Kulczyckiego zadebiutowała w telenoweli już w 2004 roku, czyli w chwili rozpoczęcia emisji.

Oczywiście artysta ma na koncie również występy w innych produkcjach – zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Od lat realizuje się też jako mentalista. W 2021 roku miała miejsce premiera jego one man show "Haker Umysłu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak dziś wygląda Łukasz Płoszajski?

W kwietniu ub.r. Łukasz obchodził 45. urodziny. Gwiazdor mocno zmienił się od czasu, gdy stawiał pierwsze kroki w telewizji. Choć na jego głowie króluje siwizna, to cieszy się imponującą formą. O ile większość widzów pierwszych odcinków "Pierwszej miłości" kojarzy go ze szczupłą sylwetką, dziś jest zupełnie inaczej.

Płoszajski na poważnie wziął się za ćwiczenia i dietę, dzięki czemu wypracował imponującą, męską sylwetkę. W drugiej połowie stycznia pochwalił się zdjęciem, do którego zapozował na siłowni, eksponując muskulaturę.

Jest tylko jeden sposób żeby był efekt: systematyczność. To dotyczy wszystkiego. Życzę Ci żeby i Tobie zawsze wystarczyło determinacji w dążeniu do celu i żeby każdy z nich był wart Twojego czasu bo to jedyne czego w życiu nie cofniesz – napisał pod kadrem.
  • Łukasz Płoszajski
  • Łukasz Płoszajski
[1/2] Łukasz PłoszajskiŹródło zdjęć: © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także