Barbara z "The Voice Senior" szczerze o jurorach. Kto jest "maskotką", a od kogo jej się oberwało?

Barbara z "The Voice Senior" szczerze o jurorach. Kto jest "maskotką", a od kogo jej się oberwało?

Barbara Szymańska
Barbara Szymańska
Źródło zdjęć: © YouTube
05.02.2024 13:18, aktualizacja: 06.02.2024 12:40

Barbara Szymańska z nowej edycji "The Voice Senior" przyjaźniła się z Violettą Villas! Uczestniczka powiedziała wprost, co myśli o jurorach.

Piąta odsłona "The Voice Senior" ściągnęła przed telewizory masę widzów. Nic dziwnego, muzyczne show już od samego początku cieszy się ogromną popularnością. W składzie jury najnowszej edycji pojawiła się Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik. W przeszłości jedną z jurorek była Izabela Trojanowska. Niedawno zapytaliśmy, czy chciałaby wrócić do programu. Bez wahania odpowiedziała, że tak! Kto wie, może w kolejnej edycji tak się właśnie stanie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Barbara Szymańska z "The Voice Senior" przyjaźniła się z Violettą Villas

Uczestniczka "The Voice Senior" mieszka na co dzień w Chicago. Z powodu udziału w show przyjechała do Polski. Jak się okazuje, kobieta przyjaźniła się z legendarną polską artystką, Violettą Villas. Była nawet świadkową na jej ślubie! 

Barbara Szymańska z "The Voice Senior" o jurorach

Uczestniczka programu zdradziła kulisy "The Voice Senior". Jak się okazuje, ma już wypracowane zdanie na temat jurorów. Wygląda na to, że najbardziej przypadła jej do gustu Maryla Rodowicz.

- Jest totalnie sobą, śmieję się, że ma wszystko gdzieś i wcale nie słucha tego, co ludzie z produkcji jej podpowiadają. Znów doceniłam Marylę, bo pamiętam jak ją kiedyś w Stanach w Copernikusie zobaczyłam na koncercie, zrobiła na mnie ogromne wrażenie - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Basia wciąż podziwia Marylę. Za co? 

- Teraz znów muszę złożyć jej pokłon. To jest ogromny sukces utrzymać scenę, sprzedawać całe sale i jeszcze utrzymać taki wygląd i formę, mimo wieku... Jestem pełna podziwu. Cudownie się wygłupiała. Maryla robi rozrywkę i prowokuje ciekawe odpowiedzi - kontynuowała.

Bez wątpienia ze zdaniem Basi na temat Maryli nie zgadzają się widzowie. Wielu z nich opowiada się za zwolnieniem legendy z programu! Co uczestniczka powiedziała o innej jurorce - Halinie Frąckowiak? 

- Halinka jest taka zrównoważona, pełna przemyśleń, dba, by nikogo nie urazić, przepiękna osobowość. Ona nie sądzi, nie ocenia, a czas pokazuje prawdę. Powinna być wzorem dla wszystkich. To niesamowite, że można zachować siebie mimo życia w show-biznesie. Piękna twarz i piękna osobowość - wyznała.

Jak oceniła pozostałych jurorów? 

- Alicja Węgorzewska jest jurorem o pokerowej twarzy. Zwraca uwagę na prowadzenie piosenki, dykcję. Oberwało mi się od niej i wtedy Halinka się za mną wstawiła. Tomek, wśród tych dam, jest trochę jak maskotka, ale fajnie walczy o uczestników - podsumowała.

Oglądacie "The Voice Senior"? 

Barbara Szymańska
Barbara Szymańska© YouTube

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także