Basia Kurdej-Szatan triumfuje nad hejterami. Dostała nową pracę!

Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
Źródło zdjęć: © KAPIF

27.01.2024 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Basia Kurdej-Szatan niebawem pojawi się w popularnym reality show. Powoli staje na nogi po tym, gdy padła ofiarą nagonki.

W 2021 roku Basia Kurdej-Szatan udostępniła na Instagramie film, na którym było widać, jak umundurowani mężczyźni szarpią się z kobietami. Aktorka nie przebierała w słowach. Jej zdaniem wideo przedstawiało funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej. Za ich krytykę na Kurdej-Szatan spadła nagonka ze strony środowisk prawicowych, przez co m.in. straciła pracę w serialu "M jak miłość" ze stajni Telewizji Polskiej.

W parze z medialną krytyką szły hejterskie ataki. Internauci próbowali zastraszyć aktorkę i grozili jej śmiercią. W rozmowie z Magdą Mołek adresatka gróźb zasugerowała, że poważnie obawiała się o życie własne i swoich bliskich. Jej strach potęgowała pamięć o tym, co spotkało prezydenta Pawła Adamowicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Basia Kurdej-Szatan dostała nową pracę

Stopniowo Basia odbudowuje swoją pozycję sprzed rozpętanej przez prawicę afery. W sobotę 27 stycznia Polsat poinformował, że zaangażował gwiazdę do jubileuszowej edycji swojego popularnego reality show – "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Kolejną uczestniczkę nadchodzącej jubileuszowej edycji @twojatwarzbrzmiznajomo pamiętacie m.in. z występów w roli Beyonce, Zdzisławy Sośnieckiej, Cleo czy Adele. Finalistka 15. edycji. @kurdejszatan dołącza do grona Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! I już wkrótce zmierzy się z kolejnymi metamorfozami na naszej scenie! – przekazano na oficjalnym profilu "TTBZ" na Instagramie.

W jubileuszowej edycji mają się ze sobą zmierzyć najbardziej rozpoznawalne gwiazdy poprzednich wydań. Basia bez wątpienia zalicza się do tego grona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także