Kolejna gwiazda "Tańca z gwiazdami" ogłoszona. To były uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo"

Krzysztof Szczepaniak w 27. edycji "Tańca z gwiazdami"
Krzysztof Szczepaniak w 27. edycji "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

27.01.2024 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Produkcja "Tańca z gwiazdami" ogłosiła kolejną gwiazdę, która spróbuje swoich sił na parkiecie 14. edycji. To Krzysztof Szczepaniak, popularny aktor, który wcześniej pojawił się w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Najnowsza odsłona "Twoja twarz brzmi znajomo" zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wielu widzów podkreśla, że program od dawna nie zaprosił do udziału tylu "prawdziwych" gwiazd. Trudno się dziwić, swoich tanecznych sił spróbuje śmietanka krajowego show-biznesu na czele z takimi postaciami jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel, MaffashionFilip Chajzer. Teraz dołączył do nich popularny aktor Krzysztof Szczepaniak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Szczepaniak dołącza go gwiazd "Tańca z gwiazdami 14"

Na profilu "Tańca z gwiazdami" pojawiła się informacja o tym, że do grona uczestników 14. edycji dołącza Krzysztof Szczepaniak. Aktora mogliśmy oglądać między innymi w takich produkcjach jak "Bodo" i "Wojenne dziewczyny", jest także cenionym aktorem dubbingowym.

Do walki o Kryształową Kulę dołącza aktor Krzysztof Szczepaniak. Obecnie można go oglądać na deskach Teatru Dramatycznego oraz Garnizonu Sztuki. Swoje wokalne umiejętności zaprezentował szerzej w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy pójdzie mu równie śpiewająco na naszym parkiecie? - czytamy na profilu programu na Instagramie.

Widzowie nie mają wątpliwości, że Krzysztof będzie ozdobą programu. Znalazły się nawet osoby, dla których już teraz jest faworytem.

Krzysztof Szczepaniak kolejną gwiazdą "Tańca z gwiazdami". Widzowie zachwyceni

Pod postem, w którym Polsat ogłosił, że Krzysztof Szczepaniak dołącza do "Tańca z gwiazdami", zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Widzowie po raz kolejny nie kryli zachwytu nad doborem uczestników najnowszej edycji tanecznego show.

To będzie chyba sezon z największą oglądalnością ever (...) Nigdy nie oglądałem "Tańca z gwiazdami", ale przy takim składzie chyba obejrzę (...) Oj, się będzie działo w tej edycji, zapowiada się ekstra — czytamy.

Myślicie, że Krzysztof ma szansę na Kryształową Kulę?

Krzysztof Szczepaniak kolejną gwiazdą "Tańca z gwiazdami"
Krzysztof Szczepaniak kolejną gwiazdą "Tańca z gwiazdami"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także