Beata Tadla pod ostrzałem widzów. W komentarzach starcie opinii

Beata Tadla pod ostrzałem widzów. W komentarzach starcie opinii

Beata Tadla oceniona przed widzów "PnŚ" (fot. KAPiF)
Beata Tadla oceniona przed widzów "PnŚ" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
10.02.2024 12:22

Beata Tadla od jakiegoś czasu występuje wspólnie z Tomaszem Tylickim w "Pytaniu na Śniadanie". Należy do zupełnie nowej ekipy prezenterskiej, utworzonej na fali zmian w TVP. Zdania widzów na temat jej występów są jednak podzielone. W komentarzach pod postami stacji internauci przerzucają się argumentami.

Nowa ekipa prezenterska Pytania na Śniadanie zdążyła już niejednokrotnie pokazać się widzom, ci jednak wciąż zdają się nie być przyzwyczajeni do zaistniałej w programie sytuacji. Po tym, gdy poprzednie duety zostały zwolnione, spora część publiczności jawnie wyraziła sprzeciw i przestała oglądać program. A jak reakcje po debiucie Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Tadla debiutuje, widownia podzielona

TVP na swoje oficjalne kanały informacyjne wrzuca ostatnio zdjęcia nowych par, oczekując na reakcje widzów. To samo stało się w przypadku dzisiejszego wydania programu, który prowadzony był przez Tadlę i Tylickiego.

Beata i Tomek zapraszają do Dwójki punktualnie od 7:30. Dołączcie do nas, przysyłajcie raporty pogodowe i komentujcie poruszane przez nas tematy - brzmi opis.

W komentarzach natychmiast zrobiło się gorąco. Ciężko nie zauważyć, że wybór prezenterów nie wszystkim przypadł do gustu.

Jak widzowie oceniają Beatę Tadlę?

Niektórzy są zdania, że decyzja TVP była strzałem w dziesiątkę. Nie brakuje głosów zadowolonych widzów, zachwalając zarówno Tadlę, jak i Tylickiego.

"Piękna para prowadzących", "Miło się ogląda. Prowadzący pasują do siebie", "Uwielbiam ten program. Prowadzący też ok" - czytamy.

W sekcji komentarzy znalazło się jednak także sporo krytyki.

"Sztywno, nienaturalnie, brak luzu i uśmiechu", "Beata Tadla niech zadaje krótkie pytania, bez tych swoich komentarzy", "Nie skorzystam z zaproszenia", "Komentarze Beaty Tadli infantylne" - grzmią internauci.

A jak wy oceniacie tę parę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także