"Będzie znowu wiocha". Internauci komentują nowy sezon "Rolnik szuka żony". Oberwało się nawet Marcie Manowskiej

"Będzie znowu wiocha". Internauci komentują nowy sezon "Rolnik szuka żony". Oberwało się nawet Marcie Manowskiej

Nawet Marta Manowska została skrytykowana za zapowiedź programu "Rolnik szuka żony"
Nawet Marta Manowska została skrytykowana za zapowiedź programu "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
28.03.2024 13:48

Chociaż "Rolnik szuka żony" od lat jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce, to niektórzy widzowie nie mieli zbyt wielu dobrych słów na temat zapowiedzi nowego sezonu.

Już niebawem fani "Rolnik szuka żony" będą mogli poznać uczestników zbliżającej, się 11. edycji programu. Jak co roku, tak zwany zerowy odcinek pokazany będzie w święta wielkanocne, kiedy to telewidzowie poznają "wizytówki" ewentualnych uczestników. Z nich wybranych zostanie pięć osób, które otrzymają największą liczbę listów i to właśnie oni będą bohaterami jesiennej edycji jednego z najbardziej wyczekiwanych programów Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony" z Martą Manowską powraca. "Jesteśmy już prawie gotowi"

Po dużych zmianach w TVP fani programu "Rolnik szuka żony" byli mocno zaniepokojeni, że również ten format zniknie z ekranu. Kiedy okazało się, że powstanie kolejna edycja, to powstało sporo plotek na temat prowadzącej i możliwym braku Marty Manowskiej. Telewidzowie mogą być spokojni, bowiem wszystko pozostało w niezmienionej formie. Przed nami odcinek zerowy, o którym stacja poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów.

Dzień dobry! Jak przygotowania do Wielkanocy? My jesteśmy już prawie gotowi do zerowego odcinka 11. edycji. Widzimy się już w Niedzielę Wielkanocną o 21:20. Pokażemy Wam 9 osób poszukujących kogoś do spędzenia razem reszty życia. Po raz pierwszy w historii programu w zerowym odcinku pojawią się aż 3 panie, więc będzie się działo - możemy przeczytać w poście na socialach "Rolnika".

Fani komentują zapowiedź "Rolnik szuka żony". Skrajnych opinii nie brakuje

Kiedy do sieci trafiają materiały z programów telewizyjnych, zwykle są one szeroko komentowane przez fanów i internautów. Pod zapowiedzią zerowego odcinka "Rolnik szuka żony" również miał miejsce wysyp komentarzy. Wśród nich oczywiście pojawiło się wiele pozytywnych głosów.

"Od 11 edycji z Wami", "Czekam z niecierpliwością", "Będę jak zawsze", "Już nie mogę się doczekać" - napisała część internautów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również tych bardziej negatywnych opinii czy komentarzy. Dotyczyły one zarówno samego programu, jak i prowadzącej. Według niezadowolonych fanów Marta Manowska chce przyćmić uczestników i być na pierwszym planie.

"Mam nadzieję że pani Manowska nie będzie się pchała na pierwszy plan, tak jak to robi u seniorów", "Co to za programy - Rolnik, Sanatorium...", "Będzie znowu wiocha..." - pisali niezadowoleni internauci.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także