Blance ostro dostało się za występ w Sopocie. "Po co te...?"

Blanka na Polsat Hit Festiwal (fot. AKPA)
Blanka na Polsat Hit Festiwal (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA

26.05.2024 07:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Bejba" z Eurowizji 2023 wystąpiła na scenie Polsat Hit Festiwal. Po występie Blanki w Sopocie zaroiło się od nieco krytycznych komentarzy. Co nie spodobało się internautom?

Zeszłoroczna kwalifikacja Blanki do Eurowizji wywołała ogrom emocji. Piosenkarka podzieliła Polaków - niektórzy uważali, że "Solo" to świetna propozycja, a jeszcze inni nie szczędzili gorzkich słów na temat każdego aspektu występu. Ostatecznie udało jej się dostać do finału, ale niestety, musiała oddać honor innym uczestnikom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co obecnie robi Blanka?

Po porażce w eurowizyjnym finale Blanka nie zrezygnowała z kariery muzycznej. Nadal nagrywa nowe utwory, choć robi to w raczej odległych od siebie odstępach czasu. Wciąż jest też aktywna na mediach społecznościowych, jednak nie jest już o niej tak głośno jak rok temu.

Niezależnie od poziomu popularności, otrzymała zaproszenie na scenę Polsat Hit Festiwal 2024. Krótki koncert, jak łatwo się domyślić, przyciągnął uwagę malkontentów.

Blanka skrytykowana po Polsat Hit Festiwal

Blanka jak zawsze dała niezwykle żywiołowy performance w towarzystwie swoich zaufanych tancerzy. Efektowna choreografia nie przyćmiła jednak innych elementów show, które znacznie mniej spodobały się internautom. Pod oficjalnym postem Polsatu znaleźć można nieprzychylne komentarze.

"Wszystko wyszło. Prócz głosu, ale ponoć to nic", "Po co te szpagaty?", "To jest festiwal piosenki czy tańca?", "Więcej tańca niż śpiewu, który sam w sobie był słaby" - czytamy.

W opozycji stoją pozytywne reakcje. Nie tak mała część publiczności okazała się zauroczona występem Blanki:

"A mnie się podobało", "Super. Fajna, wesoła muzyka", "Fajna i rytmiczna piosenka".
Blanka na scenie Polsatu (fot. AKPA)
Blanka na scenie Polsatu (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także