Blanka Lipińska odradza wakacje nad polskim morzem. "Ceny z kosmosu"

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło zdjęć: © KAPIF

04.07.2024 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska nie gryzie się w język. Pisarka jasno i wyraźnie wyraża swoje opinie na różne tematy - tym razem na tapet wzięła wakacje, a dokładniej mówiąc ceny nad polskim morzem.

Blanka Lipińska szerszej publiczności dała poznać się jako autorka serii powieści erotycznych. Książki "365 dni", "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" zyskały tak dużą popularność, że zaowocowało to adaptacjami filmowymi. Główne role w produkcjach zagrali m.in. Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone oraz Simone Susinna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pisarka znana jest także z odważnego i bezpośredniego podejścia do tematów tabu. Otwarcie mówi o zabiegach medycyny estetyczne, polityce, czy orientacji seksualnej.

Blanka Lipińska odradza wakacje nad polskim morzem. "Ceny z kosmosu"

Teraz na w rozmowie z Jastrząb Post zabrała głos na temat wakacji. Zdradziła, gdzie planuje udać się na wypoczynek. Zwróciła uwagę również na ceny.

Na razie bardzo chce pomieszkać w domu, bo przez 3 miesiące byłam poza nim. Dlatego też bardzo, bardzo potrzebuję odpocząć od ludzi, od wszystkiego. Więc raczej wybiorę dom na wsi i nie wiem, kiedy stamtąd wrócimy. Trójmiasto na pewno też w tym roku odwiedzę, bo tam są moi bratankowie. Ale szczerze - ja bym nigdy nie wybrała polskiego morza, tam jest ekstremalnie drogo - powiedziała Blanka Lipińska.

Jak zauważa pisarka "za weekend w Trójmieście możesz spokojnie wybrać się za granicę na tydzień", mając przy okazji pewność, że temperatura nie spadnie do 12 stopni i nie zacznie padać deszcz.

Zapytana, jaki budżet przewiduje na wakacje, odpowiedziała:

Zależy na jakie. Ja w ogóle w wakacje nie wyjeżdżam, zresztą mamy dom na wsi, więc teraz wyjazdy są w ogóle bez sensu. Ja zaczynam wyjeżdżać dopiero od października. I pierwszym moim wyborem jest El Gouna, prywatne miasto w Egipcie. Tam jest 6 razy taniej niż tutaj - powiedziała Blanka Lipińska.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także