Chcą jej zwolnienia! Cleo podpadła widzom po finale "The Voice Kids"

Chcą jej zwolnienia! Cleo podpadła widzom po finale "The Voice Kids"

Cleo podpadła fanom w finale "Voice Kids"
Cleo podpadła fanom w finale "Voice Kids"
Źródło zdjęć: © AKPA
28.04.2024 07:59

Za nami wielki finał kolejnej edycji "The Voice Kids". Najlepsza okazała się Michell Siwak z drużyny Nataszy Urbańskiej. Fani uważają, że mogło być inaczej, gdyby Cleo zdecydowała się na inny wybór w ścisłym finale. "Mateusz był dużo lepszy" - piszą tłumnie internauci.

Już dawno poziom w "The Voice Kids" nie był tak równy i zarazem wysoki. Do ostatnich chwil ważyły się losy najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. W finałowym starciu stanęło po trzech uczestników z drużyny każdego z trenerów. Następnie, po zaśpiewaniu kilku piosenek wyłoniła się najlepsza trójka, Michell Siwak z teamu Urbańskiej, Nikodem Pajączek od Barona i Tomsona oraz Ola Antoniak z drużyny Cleo. I to właśnie wybór Cleo wzbudził największe kontrowersje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mateusz z drużyny Cleo powinien stanąć do walki w ścisłym finale? Miał szanse na wygraną

Finałowe odcinki programu typu talent show zawsze budzą emocje. Nie inaczej było w przypadku ostatniego starcia w "The Voice Kids". Po zakończeniu odcinka w sieci zawrzało, a wszystko za sprawą wyboru Cleo. Ta, podczas wskazania swojego przedstawiciela do ścisłego finału, zdecydowała się postawić na Olę Antoniak. Według wielu dużo lepszym wyborem byłby Mateusz Pierożek, który wzruszył swoim wykonaniem piosenki "Say Something".

Fani oburzeni decyzją Cleo. "Zadziwiający wybór"

Cleo do ostatniej chwili wahała się z wyborem swojego przedstawiciela w ścisłym finale "The Voice Kids". Ostateczny wybór padł na Olę Antoniak, która zaśpiewała piosenkę Anastacii, "One Day in Your Life". I choć oczywiście wykonała ten utwór naprawdę nieźle, to według fanów programu dużo lepiej poradził sobie Mateusz. Zachwycił przede wszystkim wzruszającym wykonem i niebanalną barwą głosu. Według wielu, to właśnie on miał duże szanse na wygranie tej edycji "The Voice Kids".

"Mateusz był najlepszy! Ciary!", "Mateusz powinien przejść dalej. Mało jest głosów takich jak jego", "Czemu nie Mateusz? On tak ślicznie śpiewa", "Zawiodłam się na Cleo. Odpuścić taki talent jak Mateusza, tak prawdziwy głos dla głosu, który się powtarza wiele razy... Mateusza występ był najlepszy z wszystkich", "Dla mnie powinien wygrać Mateusz", "Szkoda Mateusza" - tłumnie pisali fani.

Jeszcze inna osoba napisała: "Pisać petycję o zwolnienie Cleo. Ten chłopak jest diamentem. Mało który głos mnie wzrusza do łez, a jemu się udało po 1 sekundzie (...)". Internauta otrzymał za ten wpis blisko 100 "polubień". Ponadto pojawiły się inne komentarze, których autorzy zgodzili się z zacytowanym głosem.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także