Są wyniki oglądalności "The Voice Kids". Kammel i Nowakowska przyciągają widzów?

Są wyniki oglądalności "The Voice Kids". Kammel i Nowakowska przyciągają widzów?

'The Voice Kids" notuje spadki oglądalności
'The Voice Kids" notuje spadki oglądalności
Źródło zdjęć: © AKPA
12.03.2024 10:47, aktualizacja: 12.03.2024 19:15

Jeden z najpopularniejszych talent show ponownie pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Nowy sezon "The Voice Kids" po raz kolejny budzi wiele emocji. Czy Tomasz Kammel i Ida Nowakowska nadal są ulubieńcami widzów?

"The Voice Kids" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2018 roku. Od tego momentu telewidzowie mogli zobaczyć sześć edycji, a kilka tygodni temu ruszyła kolejna, siódma odsłona wokalnego show. W programie mogą brać udział dzieci od 8. do 15. roku życia, a zasady są dokładnie takie same jak w dorosłej wersji "The Voice of Poland" - po odwróceniu się foteli, to uczestnicy wybierają trenera, pod okiem którego walczą o zwycięstwo w programie. Czy format nadal cieszy się sympatią widzów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Voice Kids" po raz kolejny przyciąga widzów przed ekrany

Bez wątpienia "The Voice Kids", to jeden z najpopularniejszych wokalnych talent show dla dzieci na całym świecie. W Polsce przez ostatnie lata także święcił triumfy. Z pewnością duża w tym zasługa lubianych prowadzących, Tomasza Kammela i Idy Nowakowskiej. Jak przekazała nam osoba związana z programem, oglądalność najnowszej odsłony oscyluje w granicach 1,5 miliona. Ma to być wynik zbliżony do konkurencyjnego "Mam talent".

Duża zmiana w "The Voice Kids"

Oczywiście formuła czy zasady programu są sztywne i niezmienne od lat. Jedną kluczową zmianą jest jednak brak uwielbianego przez fanów Dawida Kwiatkowskiego, który postanowił zająć się w tym roku swoją twórczością i zwolnił miejsce w fotelu trenera. Jego miejsce zajęła Natasza Urbańska, która świetnie wpasowała się w program i widać, że dogaduje się z pozostałymi trenerami, czyli Cleo oraz Tomsonem i Baronem.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Spadek oglądalności "The Voice Kids"
Spadek oglądalności "The Voice Kids"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także