Co Anna Kalczyńska robi po odejściu z TVN? Wcale nie jest jej łatwo

KAPIF
KAPIF
Źródło zdjęć: © Anna Kalczyńska

21.11.2023 09:50

Anna Kalczyńska odeszła z programu "Dzień Dobry TVN". Czym się dziś zajmuje? Rozwiała wątpliwości w oświadczeniu.

Anna Kalczyńska do ekipy TVN dołączyła ponad dwie dekady temu. W 2014 roku została zaangażowana do pracy śniadaniówce "Dzień Dobry TVN". Występowała u bou Roberta Kantereita, Jarosława Kuźniara i Andrzeja Sołtysika.

W czerwcu br. ekipa "DDTVN" poinformowała w mediach społecznościowych, że Kalczyńska żegna się z programem, podobnie jak grupa innych prezenterów, w tym Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda śniadaniówki nie ukrywa tego, że wciąż tęskni za występami w programie.

Skłamałabym mówiąc, że nie. To jest oczywiste, ja kochałam tę pracę, natomiast nie ma co rozpamiętywać przeszłości, to było, to jest coś, co minęło, co będę wspominała wielokrotnie bardzo dobrze, to były wspaniałe lata no i tyle, a teraz czas na coś innego – powiedziała Ania w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym teraz zajmuje się Anna Kalczyńska?

Kalczyńska otrzymuje wiele zapytań dot. tego, czym się teraz zajmuje. Zamieściła oświadczenie na InstaStories, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Cieszę się, że dziennikarze pytają. Presja jest duża, nie ukrywam. Ci, którzy oglądają mnie tutaj, wiedzą, że pracuję sporo, prowadzę szkolenia, premiery wydawnicze, imprezy branżowe i eventy. Mam własną działalność, więc nie brakuje mi wyzwań – wyznała.

Praca jako "wolny strzelec" wcale nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać.

Brakuje mi oczywiście dziennikarstwa, a pracować jako freelancer to niełatwe. Nie siedzę pod kocykiem na kanapie. To znaczy – nie codziennie – zażartowała.
Anna Kalczyńska o tym, czym się teraz zajmuje
Anna Kalczyńska o tym, czym się teraz zajmuje© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także