Co łączy ją i Jacka? Dagmara Kaźmierska w końcu ujawniła prawdę

Co łączy ją i Jacka? Dagmara Kaźmierska w końcu ujawniła prawdę

Dagmara Kaźmierska i Jacek
Dagmara Kaźmierska i Jacek
Źródło zdjęć: © AKPA
28.11.2023 16:45, aktualizacja: 28.11.2023 17:21

Dagmara Kaźmierska i Jacek długo byli ze sobą łączeni przez widzów "Królowych życia". Czy rzeczywiście "coś" jest pomiędzy nimi?

Dagmara Kaźmierska ma za sobą burzliwą przeszłość. W 2009 roku została zatrzymana, a następnie usłyszała prawomocny wyrok za sutenerstwo. Na szczęście odcięła się od tego. Po wyjściu na wolność zajęła się legalnymi biznesami.

Szersza publika poznała ją za sprawą udziału w programie "Królowe życia" na antenie TTV. U boku celebrytki w formacie występowali jej znajomi, w tym Jacek Wójcik i Edyta Nowak-Nawara, znana bardziej jako po prostu "Edzia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska – co łączy ją z Jackiem?

W pierwszej połowie grudnia na kanale Super Polsat zadebiutuje nowe reality show Kaźmierska, "Dagmara szuka męża". Przed premierą celebrytka udzieliła wywiadu portalowi Pomponik, podczas którego dziennikarz zapytał ją o to, dlaczego właściwie nie spróbowała szczęścia u boku swojego znajomego, Jacka.

Choć widzowie "Królowych życia" wielokrotnie łączyli ich i spekulowali na ich temat, to Dagmara ujawniła prawdę, ucinając plotki, jakoby Jacek był kimś więcej niż przyjacielem.

Jak ja bym mogła? Przecież to jest moja psiapsi! Jak on by się położył obok mnie w łóżku, a ja obok niego, to byśmy się śmiali do rana – zdradziła. Relacja od początku pomiędzy nim a mną była kumpelska. Jeżeli przyjaźń między kobietą a mężczyzną trwa tyle lat, to nie będzie w tym namiętności, ona się już nie pojawi – dodała rozmówczyni Pomponika.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także