Co się dzieje z Dagmarą Kaźmierską? Wiadomo, jak czuje się po skandalu

Co się dzieje z Dagmarą Kaźmierską? Wiadomo, jak czuje się po skandalu

Dagmara Kaźmierska zmaga się z poważnymi zarzutami
Dagmara Kaźmierska zmaga się z poważnymi zarzutami
Źródło zdjęć: © KAPIF
03.05.2024 18:10

Po tym, jak ujawniono jeszcze bardziej bulwersujące informacje o Dagmarze Kaźmierskiej, popularna "królowa życia" wyleciała do Egiptu. Wiadomo, jak celebrytka stara się przeczekać zamieszanie wokół swojej osoby. Ciężko je znosi?

Wydawało się, że Dagmara Kaźmierska zerwie na dobre z kryminalną przeszłością. Kiedy jednak redakcja Gońca doszukała się informacji, według których była gwiazda "Tańca z gwiazdami" miała znęcać się nad kobietami pracującymi przed laty w jej agencji towarzyskiej, nawet Polsat odciął się od "gwiazdy", a ta popadła w medialną niełaskę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska nie przejmuje się oskarżeniami?

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, a wielu fanów nadal broni uwikłanej w kontrowersyjne sprawy celebrytki. Nie jest tajemnicą, że "królowa życia postanowiła odreagować" i wyruszyła do Egiptu.

A Conanek w przestworzach i co mu więcej trzeba? - cieszyła się w mediach społecznościowych, kiedy jej syn Conan latał paralotnią.

Okazuje się, że Kaźmierska może liczyć nie tylko na wsparcie syna.

Dagmara Kaźmierska ma wsparcie po głośnej aferze

Krytycy zachowania Dagmary Kaźmierskiej nie dziwią. Okazuje się jednak, że celebrytka nadal może liczyć także na wsparcie fanów.

Dagmara wyleciała do Egiptu. Tam przeczekuje całe zamieszanie otoczona ludźmi, którzy znają ją od lat i mają do niej zaufanie mimo kryminalnej przeszłości - cytuje słowa swojego źródła portal Shownews.
Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 6
n/z: Kazmierska Dagmara / Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 6 - 2024-04-07 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 6 n/z: Kazmierska Dagmara / Taniec z Gwiazdami XIV edycja Polsat - odc. 6 - 2024-04-07 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także