Dagmara Kaźmierska jednak nie zniknie z show-biznesu? Co za wieści!

Dagmara Kaźmierska jednak nie zniknie z show-biznesu? Co za wieści!

Dagmara Kaźmierska wciąż będzie celebrytką?
Dagmara Kaźmierska wciąż będzie celebrytką?
Źródło zdjęć: © Instagram
03.05.2024 10:00, aktualizacja: 03.05.2024 14:17

Dagmara Kaźmierska, pomimo tego, co wypłynęło w ostatnich dniach, może pozostać jedną z uczestniczek życia rozrywkowego Polaków? Dziennikarz portalu Goniec.pl podzielił się wnioskami na ten temat.

Dagmara Kaźmierska, zanim weszła do show-biznesu, prowadziła agencję towarzyską. Do tej pory szczegóły jej działalności w tym miejscu nie były znane. Ujawnił je dopiero Goniec.pl. Z zeznań byłych pracownic, które udostępniła redakcja, wyłania się szokujący obraz tego, w jaki sposób Kaźmierska miała traktować podwładne. W zeznaniach mowa jest o biciu, przetrzymywaniu, a nawet zleceniu gwałtu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Stacje telewizyjne odcinają się od Dagmary Kaźmierskiej

TVN i Polsat, w których to programach występowała Kaźmierska, po cichu odcięły się od niej. Z ich oferty zniknęły formaty z udziałem kontrowersyjnej celebrytki. Jednocześnie stacje telewizyjne wstrzymały się wystosowania oficjalnych oświadczeń.

W związku z takimi decyzjami wielu internautów doszło do wniosku, że to musi oznaczać koniec Kaźmierskiej w branży rozrywkowej. Wcale nie jest to takie oczywiste!

Dagmara Kaźmierska jednak nie zniknie z show-biznesu?

Dziennikarz Jakub Wątor (Goniec.pl) na antenie TOK FM zasugerował, że Kaźmierska wciąż może utrzymać swoją pozycję w mediach społecznościowych i internecie.

Myślę, że w mediach będzie miała już ciężko. Mało kto będzie chciał ją zaprosić czy zatrudnić. Ale w internecie ma swój butik, sprzedaje tam ciuchy, więc może będzie dawała radę tak działać – powiedział, podkreślając, że wciąż pewna grupa fanów jest z nią.

Wątor nie wierzy za to w debiut Kaźmierskiej we freak fightach.

Myślę, że tam się nie znajdzie. Ponieważ twórcy i odbiorcy świata internetowego mają w niektórych przypadkach wyższe standardy niż media tradycyjne – ocenił jej szanse na udział w walkach MMA.

Na koniec gość TOK FM odniósł się do statusu materialnego celebrytki. Jego zdaniem Dagmara "ma już tyle pieniędzy, że nie musi się nigdzie pokazywać". Przypomnijmy, że poza butikiem, Kaźmierska prężnie rozwija również biznesy w Egipcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także