Dagmara Kaźmierska nie przestaje szokować. "Nadal mogę patrzeć w lustro"

Dagmara Kaźmierska nie przestaje szokować. "Nadal mogę patrzeć w lustro"

Dagmara Kaźmierska złożyła mocną deklarację
Dagmara Kaźmierska złożyła mocną deklarację
Źródło zdjęć: © Instagram
03.05.2024 08:19

Dagmara Kaźmierska odpisała na głos wsparcia ze strony internautki. Złożyła naprawdę mocną deklarację. Celebrytka czuje się niewinna?

Dagmara Kaźmierska nigdy nie robiła specjalnej tajemnicy z tego, że w przeszłości prowadziła agencję towarzyską. Niemniej jednak dopiero niedawno wypłynęły szczegóły na temat prowadzonej przez nią działalności. Portal Goniec.pl opublikował fragmenty zeznań jej byłych pracownic, z których wyłania się ponury obraz. Kaźmierska – według autorek zeznań – miała brutalnie karać sprzeciw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie. Przerywa milczenie

Była uczestniczka "Królowych życia" i "Tańca z gwiazdami" dopiero po kilku dniach zajęła stanowisko ws. nowego skandalu. Zamieściła w sieci oświadczenie, z którego wynika, że nie przyznaje się do tego, co zarzucono jej w toku składania zeznań.

Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym, co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić – rozpoczęła, dodając, że wkrótce zamieści dalsze wyjaśnienia.

Dagmara Kaźmierska złożyła mocną deklarację

Pod oświadczeniem toczy się nieustanna dyskusja z udziałem przeciwników i zwolenników celebrytki. Jedna z pań napisała: "Ty wiesz najlepiej kochana". Kaźmierska zdecydowała się zareagować na ten głos wsparcia, składając naprawdę mocną deklarację: "I to jest najważniejsze. Bo mimo wszystkiego nadal mogę patrzeć w lustro".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także