Wystarczyły dwa słowa. Jacek Wójcik odcina się od przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Wystarczyły dwa słowa. Jacek Wójcik odcina się od przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Jacek Wójcik odpowiedział na pytanie internauty
Jacek Wójcik odpowiedział na pytanie internauty
Źródło zdjęć: © AKPA
01.05.2024 08:23, aktualizacja: 01.05.2024 08:35

Dagmara Kaźmierska, była gwiazda "Królowych życia", znalazła się w centrum potężnej, medialnej afery. Jej przyjaciel Jacek Wójcik ma dosyć łączenia go z jej przeszłością. Jeszcze raz zabrał głos w tej sprawie. Skłonił go do tego krótki wpis, który zamieścił internauta.

Serwis Goniec.pl podzielił się z czytelnikami informacjami z akt sprawy Dagmary Kaźmierskiej. Dziennikarze dotarli do zeznań jej byłych pracownic. Te oskarżyły Kaźmierską o poniżanie, bicie i wiele innych poważnych przestępstw. Udostępnienie tych materiałów sprawiło, że telewizje zaczęły się po cichu odcinać od "królowej życia", wstrzymując emitowanie programów z jej udziałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jacek Wójcik odciął się od interesu Dagmary Kaźmierskiej. Skłonił go do tego wpis internauty

Z zeznań udostępnionych przez Gońca wynika, że jednym z pracowników agencji towarzyskiej Kaźmierskiej miał być niejaki Jacek K. To spowodowało lawinę plotek. Niektórzy internauci zaczęli łączyć owego mężczyznę z inny Jackiem – Jackiem Wójcikiem, będącym przyjacielem Dagmary z programu "Królowe życia".

Pod ostatnim materiałem Wójcika ktoś zamieścił krótki wpis: "A to prawda, że pan był ochroniarzem w burdelu pani Dagmary?". Adresat pytania odciął się od tego typu działalności: "Nie byłem" – stanowczo podkreślił.

Jacek Wójcik już raz odpowiedział internautom

To nie pierwsza taka reakcja ze strony influencera. Już wcześniej mężczyzna przekonywał, że nie jest Jackiem, o którym mowa w materiałach sądowych. Przypomnijmy, że Wójcik jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień zajmuje się renowacją zabytków w jednej z placówek muzealnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także