Urszula Dębska potężnie uderzyła w telewizję. Poszło o Dagmarę Kaźmierską: "Nie ma możliwości, by...."

Urszula Dębska potężnie uderzyła w telewizję. Poszło o Dagmarę Kaźmierską: "Nie ma możliwości, by...."

Urszula Dębska surowo o producentach telewizyjnych
Urszula Dębska surowo o producentach telewizyjnych
Źródło zdjęć: © AKPA
01.05.2024 07:52

Nic nie wskazuje na to, żeby skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej wkrótce miał się skończyć. Aktorka Urszula Dębska opublikowała mocny wpis, który skierowała przeciwko producentom telewizyjnym.

Portal Goniec.pl dotarł do akt sprawy celebrytki Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda "Królowych życia" i "Tańca z gwiazdami" w przeszłości prowadziła agencję towarzyską, za co została skazana. Kobiety, które pracowały w przybytku, oskarżyły Dagmarę o złe traktowanie, w tym brutalne bicie, poniżanie i odmowę prawa do odejścia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Urszula Dębska uderzyła w producentów telewizyjnych

Karolina Korwin-Piotrowska jest jedną z osób szczególnie zaangażowanych w krytykę mediów za to, że te wypromowały Kaźmierską jako gwiazdę. Pod jej wpisem własną opinią podzieliła się znana aktorka – Urszula Dębska, biorąc za cel producentów telewizyjnych.

Bardzo chętnie bym usłyszała, jak wyglądały rozmowy pierwszych producentów, którzy wpadli na pomysł wykreowania gwiazdy. Jak sobie tłumaczyli opłacalność tego biznesu na szali z poczuciem moralności. Nie ma możliwości, by nie wiedzieli kogo promują – zaczęła artystka.

Następnie zasugerowała, że to właśnie po stronie producentów, a nie ludzi, leży odpowiedzialność za to, kto zostanie polubiony przez publikę.

(...) żeby gust ludzi wychować, to trzeba też coś im sensownego proponować ,a to wymaga większego wysiłku dla zysku. I na koniec, jak zawsze, chodzi o pieniądze – zauważyła, zbierając wiele "polubień" od internautów.
Urszula Dębska surowo o producentach telewizyjnych
Urszula Dębska surowo o producentach telewizyjnych© Instagram

Urszula Dębska podtrzymuje swoją opinię

W sekcji komentarzy rozgorzała dyskusja na temat zasadności stwierdzeń Dębskiej. Jedna z internautek zauważyła, że sama publika lubi oglądać takie osoby. Gwiazda zdecydowała się na odpowiedź.

Gdyby pani nie zatrudniono do "Królowych życia", nie miałaby takiej ksywki i milionowego profilu na Insta. Dlatego ja się skupiam na producentach i mediach i ich za to winie" – dała do zrozumienia.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także